57% 294 szavazat

Sziklák szeme 2.

The Hills Have Eyes II

 Több
Filmadatlap
10
Vélemények (10)
21
Szereplők (21)
8
Képek (8)
1
Videók (1)
8
Érdekességek (8)
Díjak
Filmkritika
Cikkek
Fórum

Vélemények (10)

Írj véleményt
 
2023.11.10 Di Canio

legújabb vélemény

Ez a rész se volt rossz. Ez a katonák a mutánsok ellen nem rossz ötlet. A mutáns emberek most is nagyon jól meg vannak csinálva, véres, brutális jelenetek, egy horrorhoz nem is nagyon kell több, a vége pedig megint nyitva hagyva. Kár, hogy nincs harmadik része.

0
 

Hihetetlen ez az amerikai nép.Adva van egy mutáns,kannibál család,akik eltűntek hosszú időre,de lám,hiába a beltenyészet,újra itt vannak,és ocsmányabbak,kegyetlenebbek,mint valaha.Adjál hozzá egy kis Nemzeti Gárdát,néhány béna szereplővel,éhes mutáns... Több

0
 
2021.09.30 Laca//Ho/rr/oR//

Egy szimpla csontrágás egy régi remekműről... Csak azért, hogy pénz származzon belőle

Egy remek első rész után, melyet feldolgoztak, természetesen kellett egy folytatást csinálni. Ezen még semmi meglepő nincsen, hiszen rengeteg ország csinálja ezt, főleg amerikai. De ennyire egyszerű cselekménnyel előrukkolni, és sárba tiporni a nevet... Több

0
 
2020.01.11 Kóborló

Katonák vs. mutánsok!

2006-ban az újrafogatott Sziklák szemének egész pozitív volt a fogadtatása a mozikban, hisz már a nyitóhétvégéjén vissza is termelte a tizenötmillió dolláros gyártási költségvetést, és a továbbiakban ehhez még hozzátett plusz ötvenötmillió dollárt, a... Teljes kritika

0
 
2023.03.31 drg0602

Az első rész árnyékában

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Meg se közelíti az első rész minőségét. Ami engem nagyon bosszant, hogy a filmben szereplő karakterek nagyon buták. Amúgy a film légkörre elég jó, az egész film alatt elkövetett gyilkolások is jól vannak kivitelezve. Viszont, amint írtam, a karaktere... Több

0
 
2022.02.17 harnas1207

Nagyon gyenge tucathorror.

0
 
2017.09.17 SzFa

Egyáltalán nem tetszett a film. Nagyon durva jelenteket tartalmaz, számomra sok a vér és az erőszak. A megfertőzött emberek maszkja viszont nagyon jól elkészítettek.

0
 
2023.08.12 Tibor397141

Szerencsére teljesen más sztori, mint az első rész. Inkább egy kezdeti videójátékra hasonlít, ahol vannak a szintek és a pályák, sosem tudni, hol a vége. Azért szórakoztató volt a maga módján.

0
 
2016.02.05 moov18

A történet folytatása sok kreativitást nem tartalmaz, nem is hozza elődjének erős színvonalát. A központi téma kiegészül az utódok nemzésének, a vérvonal frissítésének kérdésével. Szerintem jelentősen hazavágták ezzel a katonásdival a filmet, mint fo... Több

0
 
2015.06.24 ElfRider

Jó lett a folytatás is. Igazságtalannak érzem az alacsony pontszámokat. Az bajt okozó negatív főszereplők nem változtak, a sivatagban elő torszülött emberek okozzák ezúttal is a bajt, de most nem egy kiránduló családra vannak veszéllyel, hanem gyakorlatozó katonákra. Hiába a fegyvereik, ők sincsenek biztonságban.

0