
Vélemények (10)
Ez a rész se volt rossz. Ez a katonák a mutánsok ellen nem rossz ötlet. A mutáns emberek most is nagyon jól meg vannak csinálva, véres, brutális jelenetek, egy horrorhoz nem is nagyon kell több, a vége pedig megint nyitva hagyva. Kár, hogy nincs harmadik része.
Hihetetlen ez az amerikai nép.Adva van egy mutáns,kannibál család,akik eltűntek hosszú időre,de lám,hiába a beltenyészet,újra itt vannak,és ocsmányabbak,kegyetlenebbek,mint valaha.Adjál hozzá egy kis Nemzeti Gárdát,néhány béna szereplővel,éhes mutáns... Több
Egy remek első rész után, melyet feldolgoztak, természetesen kellett egy folytatást csinálni. Ezen még semmi meglepő nincsen, hiszen rengeteg ország csinálja ezt, főleg amerikai. De ennyire egyszerű cselekménnyel előrukkolni, és sárba tiporni a nevet... Több
2006-ban az újrafogatott Sziklák szemének egész pozitív volt a fogadtatása a mozikban, hisz már a nyitóhétvégéjén vissza is termelte a tizenötmillió dolláros gyártási költségvetést, és a továbbiakban ehhez még hozzátett plusz ötvenötmillió dollárt, a... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Meg se közelíti az első rész minőségét. Ami engem nagyon bosszant, hogy a filmben szereplő karakterek nagyon buták. Amúgy a film légkörre elég jó, az egész film alatt elkövetett gyilkolások is jól vannak kivitelezve. Viszont, amint írtam, a karaktere... Több
Hasonló filmek
Szerencsére teljesen más sztori, mint az első rész. Inkább egy kezdeti videójátékra hasonlít, ahol vannak a szintek és a pályák, sosem tudni, hol a vége. Azért szórakoztató volt a maga módján.
A történet folytatása sok kreativitást nem tartalmaz, nem is hozza elődjének erős színvonalát. A központi téma kiegészül az utódok nemzésének, a vérvonal frissítésének kérdésével. Szerintem jelentősen hazavágták ezzel a katonásdival a filmet, mint fo... Több
Jó lett a folytatás is. Igazságtalannak érzem az alacsony pontszámokat. Az bajt okozó negatív főszereplők nem változtak, a sivatagban elő torszülött emberek okozzák ezúttal is a bajt, de most nem egy kiránduló családra vannak veszéllyel, hanem gyakorlatozó katonákra. Hiába a fegyvereik, ők sincsenek biztonságban.