Taxi

Taxi

2018.07.24 Norbi

Régi kedvencem, mind a mai napig is. szívesen megnézem ha elém kerül valamilyen formában. Nagyon jó hangulatú könnyed, bohókás emberekkel. Igazi francia vígjáték.

2017.01.06 MMcFly2015

Ez volt az egyetlen Taxi ami kifogástalan. A második részben már érződik a folytatás szag, majd az az utáni részekben mindent túlzásba vittek, ami szerethető volt az első kettőben. A maga egyszerű történetével, a két főszereplő közti poénkodással, é... Több

2016.08.29 Szivárvány1

Nagyon jó vígjáték. A francia filmek egyik legjobbika. A karakterek már önmagukban is halálra röhögősek, nemhogy még egymás mellett a történetszálakkal. Még több ilyen kellene és mindjárt özönlenének a családosok a mozikba.

2019.06.01 kevelin

az amerikai és angol filmpiar után szerintem a francia az amelyik a legjobb filmeket gyártja s sok olyan kerül ki innen amely meghódítja egész európát vagy a világot is. a taxi is pont ilyen. kellemes kis vígjáték sok bénázással melyet a taxis és a ... Több

2018.03.18 hackerjulcsi

Sokak által kedvelt, idézett, szállóigézős film, de nekem mégsem a kedvencem, mert valahogy erőltetett és semmitmondó a néha-néha elcsattanó humorbombákon túl. Kevés.

2016.08.03 VFTS

A legjobb francia vígjáték. Jó színészeket találtak az idétlen karakterekhez is. Van benne minden, ami szem-szájnak ingere: akció, autós üldözések, szerelem és nem kevés humor. Zseniális!

2023.06.22 Gamehun638

Ugyanaz az érzés, mint a Halálosabb Iram 1-2 körül. Az első részét sokan istenítik, de sokaknak a második jön be jobban. Picit fakóbbak a színek. A karakterekkel nem mindig tudták, hogy mit is kezdjenek.

2019.01.05 szabomarc

Nagyon jó vígjáték, jó poénokkal, jó történettel. Mindenkinek ajánlani tudom. Sok mindent lehet mondani a franciákról, de meg kell hagyni, hogy értenek a vígjáték készítéshez, nem is kicsit. Nagyon jó film.

2018.03.30 NFG

Engem igazán nem fogott meg! Ennek ellenére élvezetes film, amiben akciódús jeleneteket és humort egyaránt találhatunk! Maradandó élményt persze nem okoz!

2019.04.13 Attila G.

Vicces volt, üde volt, jó volt, jó csajokkal - rég volt

Ennek a filmnek a megtekintése mindenképp pozitív moziélményt nyújtott annak idején a Pólus Centerben. Zsinórban (és azt az évet tekintve) ez volt a negyedik film, amit abban a moziban megnéztem, pedig elég távol lakom tőle. Valószínűleg eleve terve... Teljes kritika

2016.02.14 doroffee

Imádtam! Olyan, amilyennek egy akcióvígjátéknak lennie kell: ütős, pörgős, akciódús, és a kicsit irreális jelenetek is nagyon jól, bájjal, humorral lettek kezelve. Nagyon jók a karakterek, jó kontrasztot alkotnak egymással, és hozzák magukkal a poénos helyzeteket. És nagyon humoros, poénos, vicces is mindvégig.

2016.10.21 vivikejencikelara

Remekül bemutatja milyen buta rendőrök vannak. Akciódús elemek is vannak benne vicces jelenetek. Könnyed humorral átitatott "kocsis" film. Lenyűgöző benne milyen képpességei lehetnek egy autónak.

2018.06.26 Terminátor6

Gyerekkorom egyik nagy kedvence volt a Taxi széria (még most is az), kiváltképp az első felvonás. Annak ellenére, hogy Luc Besson csupán egy hónap alatt dobta össze a forgatókönyvet, a karakterek jól kidolgozottak, a történet gördülékeny és eredeti,... Több

2017.01.25 Gábor Rózsa

Vicces, kicsit "trash", kicsit igénytelen de szórakoztató film. És, amit tényleg lehet hangsúlyozni többször is, hogy ez a film Tényleg vicces, úgy hogy akinek véletlen kimaradt és vígjátékot nézne, csak Bátran! :D