Taxi

Taxi

2024.02.22 Schumy1

Mekkora durranás volt, imádtam! Ma már csak szeretem. Pörgős, vicces, látványos.

A béna,és az ügyes.A félénk és a vagány.Mindenben különböznek,és mégis összeillenek.Hihetetlen jó francia akcióval fűszerezett poénbomba! Samy Naceri brillírozik!

2016.08.05 mamiéstöti2

Kedvenc vígjátékaim egyike, tele poénnal, akit nem köt le annak nincs humorérzéke.

2021.08.26 Laca//Ho/rr/oR//

Samy Naceri és Frédéric Diefenthal legendás párossá vált a Taxi filmekben. 1998-ban egy roppant jó humorral ellátott filmet kaptunk Gérard Pirés rendezőtől. Két ellentétes karakter: adott a félénk, béna és a vagány, határozott jellem, melyek nagyon j... Több

2019.02.03 indingo

Nem mai darab. Alig vártam, hogy a mozikba kerüljön. Amúgy nem kedvelem az autóüldözéses filmeket, de itt még azt is bírtam. Izgalmas történet, remek humorral.

2017.12.13 Yosihiro

Az egyik kedvenc autós filmem amiben remek francia humor is benne van. A történet remek és mint tudjuk a folytatás sem lett rosszabb.

2017.08.03 Orosz István

Nagyon jó film, azt tudom mondani nagyon szórakoztató. A balfék rendőr, és a lökött, de annál ügyesebb Taxis története. Itt még akció film feelingje volt inkább.

2022.07.27 Klauka89

9 voltam, mikor kijött a film. Idejét nem tudom, mikor láttam utoljára, de hatalmas alkotás, újra meg újra meg lehet nézni. Fergeteges választás a kétbalkezes Émilien és a talpraesett Daniel. Pogány Judit művésznő szinkronja oltári aranyos Émilien an... Több

2018.03.26 szaka123

A maga idejében nagyon jó film volt. Sok újdonsággal, autósüldözéssel és egy nagyon szép Taxi-val. Ha valaki csak kikapcsolódni akar, arra tökéletes ez a film. Nyugodt szívvel ajánlom, már csak Marion Cotillard miatt is, aki itt még csak egy feltörekvő színésznő volt.

2017.07.10 MP170506

Gyerekkorom kedvenc vígjátéka. Nagyon jó a történet, kiválóak a karakterek, akiket nagyon jól visznek vászonra a színészek. Remek kikapcsolódást nyújt bármikor!

2019.05.17 Ms. Akárki

Tipikus humorú francia vígjáték. Imádom. Főleg a zsarukat. Elmebetegek gyülekezete. Nagyon jól eltalálták a zsarukaraktereket. Egyik bolondabb mint a másik. Nem kell túl komolyan venni a filmet és akkor nagyon élvezetes. Kis üldözős, nyomozós vígjáték.

2018.08.08 Norbert93

Az igazi, az első, az utánozhatatlan Taxi. Megannyi feldolgozást és folytatást megélt már, de egyik sem érte el a színvonalát és az idő sem fogott rajta. Még mindig vicces, még mindig tökös francia vígjáték a javából.

2018.11.28 harnas1207

Gyerekként imádtam a film minden percét.Száguldás és bűnözők. Talán elég is lett volna ez az egy rész. Ahogy nőttem és jöttek ki az újabb részek, úgy találtam egyre bénábbnak.

2022.04.18 drg0602

Tökéletesen megrendezett Gérard Pirés alkotás. Luke Besson forgatókönyvírót csak dicsérni lehet. Nagyon jó humorral, látvánnyal ellátott akcióvígjáték, ami párossul jó, illetve kiváló színészi teljesítményekkel. Ami azt illeti, az egyik kedvenc film... Több