Pókember – Idegenben

Spider-Man: Far from Home

Artsomnia
2019/07/03

Pókember – Idegenben
A Pókember: Idegenben méltó epilógusa lett az elmúlt tízévnek, miközben egyfajta prológusként is szolgál a negyedik fázisnak. Az új irány nagyon jó és érdekfeszítő, szóval ne legyetek restek elmenni rá és megtekinteni. Több

MovieAddict
2019/07/07

Pókember: Idegenben kritika
Pókember: Idegenben rész kicsit olyan, mint az Európai vakáció: vicces, bohókás, fura karakterekkel, akik mindenféle furcsa kalandba keverednek. Egy szó, mint a száz a Pókember: Idegenben egy jó kis film lett, aminek hatalmas szíve van. Természetesen vannak benne hibák, de kárpótol Minket Holland és Gyllenhaal fantasztikus párosa. Több

Vox.hu
2019/07/09

Az Idegenben számos pontján olyan, mintha ez lenne a Marvel európai kirándulós mozija, és legalább olyan kínosak tudnak lenni a kulturális cikizések, mint amit az Európai vakációban a Griswold család elkövetett. A látottak néha fájtak, de lényegében több, mint szórakoztató. Több

Filmezzunk.hu

Értékelés: 8.2/10
Nem igazán indokolja, mi van a többi nagymenővel, miért egyedül Pókembernek kell akcióznia, erre pedig mi is kíváncsiak lettünk volna. Több

Supernatural Movies

Behálózott! - Pókember: Idegenben
Verdikt: akinek érthetetlen okokból a Vasemberek közül a harmadik volt a kedvence, azt tárt pókhálóvetőkkel várja a Pókember: Idegenben, aki viszont már kezd besokallni a Hősség-riadóból, hagyja egy kicsit pihentetni a szálakat, de később mindenképp pótolja Tony Stark Jr. legújabb kalandjait, mert nyárhoz méltón egy őrült nagy móka. Több

Revizoronline.com

Fake news superhero
Lehet, hogy az Idegenben a felszínen csak egy újabb, korrektül szórakoztató szuperhősmozi, de közben legalább annyira szól a marveles filmek korlátairól és moziverzumának visszásságairól, mint az álhírkeltéssel folytatott harcról. Épp ettől olyan érdekfeszítő – minden hibája miatt, és nem ellenére. Több

Roboraptor

A Pókember: Idegenben még a Hazatérésnél is jobb
A Pókember: Idegenben-re tényleg illik az a marketing-közhely, hogy a nyár legfrissítőbb filmje: szórakoztató, vicces, és közben nem átall fityiszt mutatni a kortárs problémáinknak, amolyan Pókemberesen csipkelődő stílusban. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin

Nem teljesen idegen
Azért ez a film sem tökéletes. Az európai utazósdi nem adott sok keretet a történetnek, inkább csak számot vettek a nagyobb városokról, mindenféle indokoltság nélkül. Továbbá Parker osztálya is csupa olyan közismert töltelék karaktert tartalmazott, amelyek nem segítették különösebben a kortárscsoport megismerését, holott feltehetően ez volt a céljuk. A poénok is hagynak némi űrt maguk után. Több

Smoking Barrels
2019/07/09

Összességében egy nagyon szerethető képregényfilmet kapunk, pörgő cselekménnyel, látványos akciókkal és rengeteg humorral. Több

24.hu
2019/07/09

Ez a Pókember már csak akkor lehetne jobb, ha ledobná a jelmezt
Csendben, a Marvel-cunami oldalvizén beevezett és megvetette a lábát az eddigi legszórakoztatóbb filmes hálószövő. Több

Cornandsoda.com
2019/08/13

Összefoglalva a Pókember: Idegenben, még a hibái ellenére is egy minőségi szuperhősös mozi, úgy, hogy a legtöbb klisét még ki is figurázza. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!