Űrgolyhók

Spaceballs

2023.08.26 Ergit

Szintén klasszikussá vált vígjáték, tele szállóigévé vált mondataival!!! Mel Brooks megint nagyot alkotott!!!

2022.08.17 JRD

Egy Star Wars paródia a maga cuki módján. " - Mi neve? - Morzsa. - Mi a teljes neve? - Hát Zsemle Morzsa!" Imádtam, ahogyan John Candy kihúzza magát és büszkén csóválva kutyafarkát kimondja a teljes nevét. Persze ez nem csak egy Star Wars paródi... Több

Nem jöttek át a poénok,pedig imádom a vígjátékokat.Inkább erőltetettnek tűnik,és olyan semmilyen az egész.Van egy-két úgymond jobb rész,de ez kevés.

2016.06.26 Thibo84

Tizenévesen a könnyeim patakokban folytak a film láttán, annyit vinnyogtam rajta. Ma már, harminc éves fejjel, nem köt le, úgy mint régen.

2017.07.18 Deku

Emlékszem, hogy mikor először láttam földön fetrengtem a röhögéstől annyira jó poénokat szúrtak bele. Az egész film egy nagy humor bomba volt. Legjobb Star Wars paródia.

2020.04.29 dailyfilmsan

Gyenge paródia, szinte alig van olyan poénja ami jól ült volna és kellően reflektálna a kiparodizált film hangulatához. Nem tetszett de azért annyira szőrnyű sem volt hogy ne tudtam volna végig nézni.

2019.04.25 HE7EDIK

Zseniális paródia, akárhányszor látom, mindig jobb kedvre derít. Az emberben pedig felötlik a gondolat, tényleg mekkora baromság is valójában az egész Star Wars, de pont ezért szeretjük. Kedvencem, mikor az Alien kibújik, majd kalapot vesz, és elkezd... Több

2018.12.06 harnas1207

Emlékeztem, hogy gyerekként láttam egy Star Wars paródiát. Csak sajnos arra nem emlékeztem, hogy ez milyen kínosan gyenge. Lehet az SW fanok imádják, de nekem irritálóan béna vígjáték.

2021.07.28 stewie_griffin_2005

Szerintem átlagos film, kevés helyen tudtam rajta nevetni. Paródia, de akkor is csak egy B kategóriás film. Bill Pullman és Rick Moranis viszont jók voltak, főleg Moranis “mini Darth Vader”-ként. Meg az a rész is jó volt, mikor pont az Űrgolyhók film... Több

2022.08.14 Reitman

Imádnivaló! Én azt mondanám, minden zseniális, kivéve néhány kosztüm. Dot Matrix és Dark Helmet ruhája szerintem eléggé giccses. Sőt, a Mega Maid dizájnja is… szerintem lehetett volna jobb. De azt soha sem fogom megérteni, hogy miért kellett Candy arcából annyit letakarni.

2021.07.02 Kósa Bence

Ez egy remek vígjáték. Sajnos 10 évvel az első Star wars után jött. Akkora a poénok nem jöttek már át az embereknek. Ha ez a film 1978-ban jön ki (mondjuk a Holiday Special helyett), akkor nagyobb siker lett volna.

2017.06.22 Olivér Rózsa

Viszonylag már régi film ezért már a figyelmet nem mindig tudja tartani de a poénok még mindig viccesek. Valamilyen Star Wars meg kell nézni előtte hogy értsük a a filmet mert egy paródia az egész

2016.11.06 goat2000

Ez egy klasszikus sci-fi vígjáték. Az egyik legjobb film lett ebben a műfajban. Nagyon viccesek a karakterek és a története is szórakoztató lett. Végsősoron ez egy nagyon jó paródia lett.

2016.06.24 portal91

Ismertek engem? - Ki ne ismerné joghurtot? :D Mindig bennem van ez a párbeszéd :D Nagyon vicces film és nagyon jól kiparodizálja a csillagok háborúját, így kötelező darab!