mamiéstöti2   2018. 12. 16.

Láttam már többször, de még mindig úgy érzem, hogy többet is ki lehetett volna a történetből hozni. 5/4!

harnas1207   2018. 11. 30.

Akár tanmese is lehetne, ahogy a két főhős jelleme változik a film alatt. A kapzsiság rossz, a harag se jobb. Én Ben Affleckért szorítottam, mert az elvált apuka már az elején unszimpatikus volt.

eviestan   2015. 12. 12.

Izgalmas volt ez a krimi, nekem nagyon bejött. Nem fogom többször megnézni, de egyszeri péntek esti mozinak jó. Affleck fura, mert ennyi év színészi mozgás után igazán csinálhatná már jobban is.

SunnyM   2015. 04. 13.

Ez a film kissé lapos volt. Nekem nem tetszett. Viszonylag jól szórakoztam, de semmi extra nem érkezett felém, még a főszerepben látható két nagy színésztől sem. Mellesleg Freeman jobb volt, mint kollégája...

A filmet 45M $-ból forgatták 2000 novembere és 2001 januárja közt.

A balesetet két napig fogatták New Yorkban.

9/11 másnapján a rendező Roger Michell digitális eltávolította a World Trade Center tornyait a főcím képeiből.