Ütközéspont

Ütközéspont

Changing Lanes

A menő ügyvéd, Gavin Banek (Ben Affleck) késésben van a bíróságról, és igyekszik átverekedni magát a csúcsforgalmon. Egy másik sávban Doyle Gipson (Samuel L. Jackson) szintén a bíróságra tart, ahol eldől, láthatja-e gyermekeit, és a bírónak tele a napi ügylajstroma,… Több

Rendező: Roger Michell
Forgatókönyvíró: Chap Taylor, Michael Tolkin
Premier (HU): 2002.11.14.

2018.12.16 mamiéstöti2

Láttam már többször, de még mindig úgy érzem, hogy többet is ki lehetett volna a történetből hozni. 5/4!

2018.11.30 harnas1207

Akár tanmese is lehetne, ahogy a két főhős jelleme változik a film alatt. A kapzsiság rossz, a harag se jobb. Én Ben Affleckért szorítottam, mert az elvált apuka már az elején unszimpatikus volt.

2017.07.08 SunnyM

Ez a film kissé lapos volt. Nekem nem tetszett. Viszonylag jól szórakoztam, de semmi extra nem érkezett felém, még a főszerepben látható két nagy színésztől sem. Mellesleg Freeman jobb volt, mint kollégája...

2016.12.12 eviestan

Izgalmas volt ez a krimi, nekem nagyon bejött. Nem fogom többször megnézni, de egyszeri péntek esti mozinak jó. Affleck fura, mert ennyi év színészi mozgás után igazán csinálhatná már jobban is.

A filmet 45M $-ból forgatták 2000 novembere és 2001 januárja közt.Szerző: dulkap

A balesetet két napig fogatták New Yorkban.Szerző: dulkap

9/11 másnapján a rendező Roger Michell digitális eltávolította a World Trade Center tornyait a főcím képeiből. Szerző: dulkap