
Vélemények (35)
A Marvel antihősére, Venomra épülő amerikai szuperhősfilm-trilógia zárófejezete. A film középpontjában ismét Eddie Brock (Tom Hardy) áll, akinek élete végképp felborul: nemcsak a múlt szörnyeivel, de saját fajtársai is rátalálnak. Miután Eddie az elő... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A Venom-trilógia a záró darabjához érkezett! A 2018-as Venom-film – mely a Sony „Pókember nélküli Pókember-univerzumát” is elindította – bár nem találta fel újra a műfajt, de egy viszonylag szórakoztató, sőt mondhatni, szerethető szuperhősmozi volt. ... Teljes kritika
A Morbiushoz, Madame Webbhez és a Venom 2. részéhez hűen ez a film is olyan lett, mintha egy hosszú Tiktok videót néznél. Összevissza megvágott, konklúzió nélküli jelenetek, indokolatlanul gyors történések, befejezetlen párbeszédek. Mintha nem lenne ... Több
Ez a legjobb esetben is csak közepes volt, és így látva mindhárom részt, sajnos ez a trilógia Venom karakterének és Tom Hardy képességeinek elpazarlása, egyébként csak utóbbi miatt volt legalább valamennyire élvezhető... helyenként. Mindig az volt az... Több
Nem hittem volna, hogy sikerül alulmúlnia az előző részt, de sikerült a bravúr. Bizonyos IQ szint alatt biztos élvezhető, nekem sajnos nem jött össze. Bízok benne, hogy nem erőltetik tovább ezt a döglött lovat.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A film főgonosza konkrétan kb. 1 percet van a filmben, és soha sem interaktál egyetlen másik szereplővel sem, sőt, el sem hagyja bolygóját... A Venom 3 a legjobb fajta rossz film, ahol nem kell azt mondanom, hogy legalább a zene vagy az alakítások jó... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Venom és az ő Eddie-je már harmadjára csábít minket a mozikba. Szerencsére most sem okoznak csalódást. A történet ugyanis hozza a megszokott színvonalat. Ezzel az utolsó tánccal elvileg lezárul a széria, bár azért hagytak nyitva ajtókat, akár egy fol... Teljes kritika
Hasonló filmek
Az első rész nagyon tetszett, a második is jó volt. Ez a rész sajna belealvós... ezt érdemes kihagyni.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Engem valahogy nem tudott megfogni, egyrészt, mert a vizuális effektusok úgy néztek ki, mintha az AI generálta volna, másrészt pedig a történetvezetés is elég furcsa, mert néha az volt az érzésem, mintha random jelenetek lettek volna egymás mellé dob... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Köszönöm a jegyeket. Az egyik legkedvesebb Marvel-karakterem utolsó filmjét óvakodva mertem megnézni, ezért kicsit húztam az időt. Közben kínosabbnál kínosabb kritikák kerültek róla a szemem elé, de nem tántorított el egyik sem. Lehet, most kicsit el... Több
Valakinek a film készítői körül Alien fétise lehet, mert ennyi nyáltól csöpögő fogsort még nem láttam filmben. Volt, hogy egész vásznat betöltő fogsor volt. Volt még valaki a gyártásban, akinek szecskavágó fétise van, mert ennyi köddé vált embert más... Több
Általatok sikerült számomra az év egyik legvártabb filmjét megnézni. :) Én már a film közepén azon aggódtam, hogy most tényleg nem lesz folytatása?! A három rész közül ez tetszett a legjobban. Megható, egyben izgalmas és látványos film lett. Örök kedvencek közé sorolom. :)
Nagyon jó, bárki bármit mond. Egész jó lezárás lett minden szempontból, sokkal jobb, mint a második rész. Minden egyes percét élveztem. Ellentétben egyes értékelésnek, szerintem jót tett a filmnek a nagyon pörgős cselekmény. CGI-jelenetek nagyon igén... Több
Én már Alfot sem értettem, aki idegen lényként földi macskákat zabált. És ez volt a humorfaktor a 80-as években. Csakúgy, mint Venom, aki EMBERI agyakat szeret habzsolni. Szintén a 80-as évekből. De ahogy a Pókembert, Iron Mant, Wolverine-t némileg á... Több