71% 436 szavazat

Venom - Az utolsó menet

Venom: The Last Dance

 Több
Filmadatlap
35
Vélemények (35)
20
Szereplők (20)
17
Képek (17)
5
Videók (5)
7
Érdekességek (7)
Díjak
1
Filmkritika (1)
79
Cikkek (79)
2
Fórum (2)

Vélemények (35)

Írj véleményt
 
2025.07.28 Leslie77

legújabb vélemény

A Marvel antihősére, Venomra épülő amerikai szuperhősfilm-trilógia zárófejezete. A film középpontjában ismét Eddie Brock (Tom Hardy) áll, akinek élete végképp felborul: nemcsak a múlt szörnyeivel, de saját fajtársai is rátalálnak. Miután Eddie az elő... Több

0
 
2024.10.30 Artemisia

a nap véleménye

Viszlát, Venom!

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

A Venom-trilógia a záró darabjához érkezett! A 2018-as Venom-film – mely a Sony „Pókember nélküli Pókember-univerzumát” is elindította – bár nem találta fel újra a műfajt, de egy viszonylag szórakoztató, sőt mondhatni, szerethető szuperhősmozi volt. ... Teljes kritika

7
 
2024.10.23 Jocpappa

10/5 - Még éppen nézhető

A Morbiushoz, Madame Webbhez és a Venom 2. részéhez hűen ez a film is olyan lett, mintha egy hosszú Tiktok videót néznél. Összevissza megvágott, konklúzió nélküli jelenetek, indokolatlanul gyors történések, befejezetlen párbeszédek. Mintha nem lenne ... Több

4
 
2025.03.31 Gergo Horvath

Ez a legjobb esetben is csak közepes volt, és így látva mindhárom részt, sajnos ez a trilógia Venom karakterének és Tom Hardy képességeinek elpazarlása, egyébként csak utóbbi miatt volt legalább valamennyire élvezhető... helyenként. Mindig az volt az... Több

0
 
2024.10.30 HE7EDIK

Nem hittem volna, hogy sikerül alulmúlnia az előző részt, de sikerült a bravúr. Bizonyos IQ szint alatt biztos élvezhető, nekem sajnos nem jött össze. Bízok benne, hogy nem erőltetik tovább ezt a döglött lovat.

2
 
2025.01.01 kabel

Remélem, tényleg az utolsó

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

A film főgonosza konkrétan kb. 1 percet van a filmben, és soha sem interaktál egyetlen másik szereplővel sem, sőt, el sem hagyja bolygóját... A Venom 3 a legjobb fajta rossz film, ahol nem kell azt mondanom, hogy legalább a zene vagy az alakítások jó... Teljes kritika

0
 
2024.10.25 Br623

Mezítlábas Eddie

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Venom és az ő Eddie-je már harmadjára csábít minket a mozikba. Szerencsére most sem okoznak csalódást. A történet ugyanis hozza a megszokott színvonalat. Ezzel az utolsó tánccal elvileg lezárul a széria, bár azért hagytak nyitva ajtókat, akár egy fol... Teljes kritika

0
 
2024.12.30 SaSa

Erős hanyatlás...

Az első rész nagyon tetszett, a második is jó volt. Ez a rész sajna belealvós... ezt érdemes kihagyni.

0
 
2024.11.01 Eastern79

Felesleges folytatás

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Engem valahogy nem tudott megfogni, egyrészt, mert a vizuális effektusok úgy néztek ki, mintha az AI generálta volna, másrészt pedig a történetvezetés is elég furcsa, mert néha az volt az érzésem, mintha random jelenetek lettek volna egymás mellé dob... Több

0
 
2024.11.10 Majorkas

Az utolsó tánc

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Köszönöm a jegyeket. Az egyik legkedvesebb Marvel-karakterem utolsó filmjét óvakodva mertem megnézni, ezért kicsit húztam az időt. Közben kínosabbnál kínosabb kritikák kerültek róla a szemem elé, de nem tántorított el egyik sem. Lehet, most kicsit el... Több

0
 
2024.11.08 fankbringa

Venom odacsap

Valakinek a film készítői körül Alien fétise lehet, mert ennyi nyáltól csöpögő fogsort még nem láttam filmben. Volt, hogy egész vásznat betöltő fogsor volt. Volt még valaki a gyártásban, akinek szecskavágó fétise van, mert ennyi köddé vált embert más... Több

0
 
2024.11.21 Vivi

Hiányzik!

Általatok sikerült számomra az év egyik legvártabb filmjét megnézni. :) Én már a film közepén azon aggódtam, hogy most tényleg nem lesz folytatása?! A három rész közül ez tetszett a legjobban. Megható, egyben izgalmas és látványos film lett. Örök kedvencek közé sorolom. :)

1
 
2025.01.26 drg0602

Egész jó lezárás

Nagyon jó, bárki bármit mond. Egész jó lezárás lett minden szempontból, sokkal jobb, mint a második rész. Minden egyes percét élveztem. Ellentétben egyes értékelésnek, szerintem jót tett a filmnek a nagyon pörgős cselekmény. CGI-jelenetek nagyon igén... Több

1
 
2025.01.22 Piczil Zsolt

Az egyetlen végignézhető Venom-film, nálam 5 pont, és ez nagy szó!

Én már Alfot sem értettem, aki idegen lényként földi macskákat zabált. És ez volt a humorfaktor a 80-as években. Csakúgy, mint Venom, aki EMBERI agyakat szeret habzsolni. Szintén a 80-as évekből. De ahogy a Pókembert, Iron Mant, Wolverine-t némileg á... Több

0