Volt egyszer egy Amerika (1984)

Once Upon a Time in America

Vélemények: Volt egyszer egy Amerika (1984)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Deku   2017. 07. 10.

A legjobb dolog Robert De Niro játéka volt számomra. Bár azért Joe Pesci is nagyon tudta mi kell a népnek. Kellemes hangulatot teremtett és ez a legnagyobb erőssége ennek a filmnek. Igazán rosszat nem is tudnék említeni mert jól szórakoztatott.

MP170506   2018. 12. 10.

Véleményem szerint ezt a filmet a hosszúsága egy kicsit túlzó, de ettől függetlenül jó film. A színészek, szereposztás kiváló lett. Nagyon jók a gyerekszínészek is és tetszett, hogy még hasonlítanak is a felnőttekre. A film hangulata magával tudja ragadni a nézőt: a ruhák, az autók, az utcák. Egyszer mindenképp megéri rászánni egy délutánt.

MidoD7   2019. 04. 05.

Mivel ez az egyik legkedvencebb filmem, semmi rosszat nem írhatok róla. Csúcs film, odavagyok érte. Magával ragadó alkotás, ha az ember egyszer látja, nem tud vele betelni.

Queenakasha   2018. 03. 21.

Nekem lehet akármilyen jó egy film ez már túl hosszú. Ettől függetlenül nagyon tetszett, erdekes volt a különböző korokat végignezni és a színeszek nagyon jók voktak, külön meglepődtem Jennifer Conellin.:)

Yosihiro   2015. 04. 25.

Robert de Niro miatt néztem meg a filmet. nagyon jól sikerült szerintem a legjobb filmek közé sorolható! Nagyon jól visszaadja az amerikaki életet. Ezt látni kell minden filmrajongónak. Üdv Yosihiro

sabnock666   2018. 12. 18.

De Niro, és Conelly viszi a pálmát ebben az alkotásban. Remek film, és görbe tükröt mutat a kor amerikájának. Kissé hosszú, de mindenképpen érdemes megnézni, mert a nyolcvanas évek egyik kimagasló alkotása. Ajánlott kategória.

ZozArt89   2019. 07. 15.

Picit lehetett volna rövidebb is de ez nem megy a minőség rovására. Tökéletes volt a szereplők választása a karakterekhez, és maga a történet is azonnal beszippant.

irongozu   2015. 11. 21.

Ez egy igazi gengszterlegenda, gyermekkortól felnőttkorig végigkísérve az eseményeket. Robert De Niro emlékezetes alakítást nyújt ebben a filmeposzban.

Kis Anna Kinga   2018. 07. 23.

A filmtörténelem egyik kiválósága. A számos kiváló színészek között ott van Jennifer Connelly, akinek ez volt az első ilyen nagy filmes szereplése. Kiváló sztori, pazar alakítások, korhű képi világ stb. stb. Erősen ajánlott film. Nagyon stabilan 10/10

juhasz-david93   2016. 01. 25.

A modern (hetvenes évek +) amerikai gengszterfilmek egyik alapműve, csodálatos alkotás. Néhol vontatottnak éreztem kicsit, de ennek biztosan csak a nagyon hosszú játékidőhöz van köze.

Zoer8993   2019. 04. 24.

Volt ereje a filmnek, hogy lekösse a figyelmem és elbűvöljön. Elképesztő volt, hogy ennyire magába tudott szippantani, márpedig megteszi minden gondolkodás nélkül.

scarface   2018. 12. 03.

Alap film 10/10 Robert De Niro meg zsenális mint mindig

norbi0102   2016. 02. 10.

BallEr   2016. 04. 11.

Volt már jobb film is ennél, de szerencsére nem ez a legrosszabb így nem okozott gondot végig nézni és még kicsit élvezni is. Szerintem kedvelhető azok számára, akiknek erre áll rá az agyuk egyből.

sepsiklaudia   2015. 12. 29.

a legjobb filmek közé sorolható, mindenkinek érdemes lenne megnéznie, bepillantás egy másik világba

Acropolis   2017. 03. 01.

Robert De Niro egyik igazi klasszikusa. Verekszik a mostani akció krimikkel. Igéányesen összerakott, öszzetett film, amiben vannak fordulatok és tud adni újdonságot.

Akodako   2015. 05. 30.

Rendkívül jó film, imádtam benne robert de nirot. Egy különleges, hétköznapi ember számára nagyon érdekes világot mutat be. Egyedi hangulatú és témájú film.

tiszaizsofi   2016. 10. 13.

Nagyszerű gengsztertörténet és annak ellenére hogy nagyon hosszú film nem untatott, sőt maradandó élményt nyújtott megfogtak a karakterek és maga a történet. Érdemes megnézni mert nagyon szórakoztató jó kikapcsolódást.

Meeroz21   2015. 09. 12.

Szörnyű és borzalmas. Ezt adnám címnek rögtön. Egyáltalán nem találták el a filmet, az alapok jók lettek volna azonban valahogy mégse tudták úgy kivitelezni, ahogy azt illett volna ehhez a filmhez. Sajnos számomra így erősen bukta

Hitman   2016. 03. 24.

A Volt egyszer egy Amerikai nagyon intelligens, nagyon érzelmes dráma a maffiózók hőskorából. Egy méltatlanul elhallgatott alkotás, pedig a gengszterfilmek egyik legjobbja.

byebyepuppy   2016. 07. 26.

Jó film alapmű a gengszterfilmek közül, történet arról , hogyan lesznek egyszerű utcagyerekekből alvilági nagy emberek, persze nem éppen egy sikertörténet és happy end ,de a film szerintem magáért beszél, izgalmas annak ellenére, hogy 4 órás.

Spastic   2016. 10. 19.

A legjobb film amit eddig láttam!

mártilány   2015. 07. 16.

A Volt egyszer egy Amerika a barátság, a szerelem és a hűség gengszter álarc mögé bújtatott drámája. Egy igazi klasszikus!

Toncsi   2015. 03. 20.

Az egyik legjobb gengszterfilm, amit valaha készítettek, simán megállja a helyét a Keresztapa filmek mellett, sőt! Sajnálom, hogy nem moziban láthattam, de az élmény így is csillagos ötös.

Sniper   2014. 10. 14.

Pár éve barátnőmmel elhatároztuk, hogy végigmegyünk a nagy klasszikusokon, előszedtünk egy listát, és haladtunk sorban. Az addig rendben van, hogy az állam leesett, hogy milyen filmek készültek az elmúlt száz évben, de ennél a filmnél már rákérdeztem: hol vannak ma már az ilyen kaliberű alkotások?