X-Men kezdetek: Farkas

X-Men Origins: Wolverine

2023.02.12 Tibor397141

Még ma is egy nézhető darab, kiválóan szórakoztat, könnyed kikapcsolódás.

2017.12.24 indingo

Szerintem a leggyengébb X-man film. Rozsomák/Farkas nem akkora karakter, hogy külön film készüljön belőle. A sztorit még Hugh Jackman sem tudta elvinni a hátán. A története egyszerűen unalmas.

2017.12.22 Deku

Szerintem nagyon összecsapott és unalmas film lett. Totál érdektelen. Kimondhatatlanul nem tetszett. És akkor még finom és nőies is voltam. A cselekménye a filmnek rémes és a karakterek se lettek amolyan túlzottan kidolgozottak.

2015.07.26 kabel

Az X-Men kezdetek: Farkas minden bizonnyal a leggyengébb X-Men film. Farkas karakterének háttértörténetét érdekesebb lett volna a fantáziánkra hagyni, ahogy azt Bryan Singer tette az első filmben. Ez a gusztustalan akcióval, logikai bukfencekkel tel... Több

2017.07.29 Orosz István

Jó kis film, lett. Tetszik ahogy bemutatja Farkas múltját, hogyan került az adomantium a szervezetébe, nagyon jó a sztori is. Én azt mondom a Farkas trilógia legjobb része.

2017.03.08 GedyPapa

Sok helyen olvastam kritikákat a filmmel kapcsolatban, de nekem nagyon bejött és ebben nagyban közrejátszott Liev Schreiber, aki jól hozta a szerepet, Hugh Jackman hozta a "kötelezőt" és a farkasi vívódásokat kitűnően vitte a filmvászonra!

2018.08.14 erahurka

Sokáig nem értettem miért kapott olyan lehúzó kritikákat, aztán elkezdtek jönni az ultragáz karakterek, és a cselekmény is átment totál baromságba. Pedig az első fele szerintem kifejezetten jó és hangulatos, csak aztán el kellett kezdeni építeni a kis Foxos X-Men univerzumot...

2019.07.25 Szilonka

Tetszett a film. A története érdekes volt, és a romantikus szálat sem tolták túl.

2019.09.16 Ms. Akárki

Alapvetően imádom Hugh Jackman alakítását itt is, de történetileg ez az egyik leggyengébb képregényfeldolgozás szerintem. Kiszámítható és még az látványvilág is nagyon csúnya. Az animáción sokszor sírva röhögtünk. A sztori legalább lehetett volna izgalmasabb. Kár érte. Pedig jó lett volna az alapanyag.

2019.03.28 harnas1207

Nem szeretem az X-men filmeket, egyedül ez az előzmény alkotás volt az, amit élvezhetőnek találtam eddig. A legkarakteresebb szereplőre érdemes volt építkezni.

2021.06.30 stevepisti

Nekem Farkas a kedvenc karakterem az X-Menek közül. Én nem bánom, ha csűrik, csavarják a sztoriját, szívesen nézem bármilyen megközelítésből. Itt-ott vannak benne logikai bukfencek, de ezeket leszámítva nálam benne van a kedvencek kategóriában ez a film is.

2016.07.26 Leilani

Nekem tetszett ez a film, jó volt megismerni Farkas történetét, sokkal közelibbnek érzem már a karakterét. A történet nagyon izgalmas és a színeszek is nagyszerűen alakítanak a filmben.

2016.10.15 hell.l

Nem volt ez olyan rossz film, ha egy kicsit eltekintünk a képregényektől, látjuk, akkor egy különálló filmként meg lehet nézni. Ez egy előzményfilmnek el is menne. Viszont az tényleg durva, amit Deadpoolal műveltek, mondjuk már a folytatásban ettől az iránytól teljesen eltekintettek.

2018.01.25 Bob

10/7 volt a film. Aki szereti az X-Men filmeket, annak ez is tetszeni fog. A film büdzséje 150.000 millió dollár volt és most tart kb. 380 milliónál. Ebből láthatjuk, hogy nem ez volt a legjobban sikerült rész a szériából.