Közösség

Komment folyam

 
Yosihiro   2021.07.02 17:26
2

Most csak azért írok, mert ugyan a pontozási rendszer talán nem a legjobb, de az, hogy pontok tűnnek el a megírt véleményeim után, azt hiszem, nem pozitív az oldal működése kapcsán. Talán az is lehet, hogy rendszerhiba, de úgy gondolom, az ilyen hibák miatt gyengülhet egy oldal és a rendszer. A közösség is gyengülhet. Azt hiszem, az én általam befektetett "munka, érdeklődés" az oldal iránt megvan, megvolt, látván azt, hogy a pontjaim elvesznek az úgymond munkám után, ez valljuk meg, mindenkinek rosszul esne. Remélem, a jövőben ez nem fordul elő, vagy kapok magyarázatot arra, miért tűntek el a pontjaim. Addig is kitartás mindenkinek, és reméljük, a "rendszer" igazságosan működik, de ezek után már kétlem. Üdv, Yosihiro

 
qwer 2021.07.05 12:18
2

Kedves Yosihiro, elnézést kérünk az okozott kellemetlenségért, rendszerfrissítés miatt változott a pontrendszer a mafabon. A felhasználók pontjai természetesen nem vesztek el, csak átmenetelig jelent meg az oldalon kevesebb pont. Az új pontrendszer alapján mostantól még többet érnek a beküldött vélemények, ezért továbbra is számítunk az aktivitásodra. Megértésedet köszönjük.

 
Yosihiro 2021.07.05 16:27
4

Kedves qwer!

Köszönöm a tájékoztatást és remélem mindenki időben tájékozódik vagy információt pontokról. Azt hiszem az aktivitásom nem fog csökkenni ahogy van időm és tudok filmeket nézni azt mind véleményezem. Én tartom azt amit az oldal megkíván és saját szavaimmal leírom a véleményem. A pontok és a verseny tekintetében pedig szerintem mindig lesznek akik jobban teljesítenek mert azért egy életrajzot listát összeállítani azt hiszem nehezebb mint megírni egy véleményt egy filmről. Eddig is örültem és fogok örülni a pontoknak amit kapok de talán mozijegyig eljutok és már az is öröm kell hogy legyen. Remélem azzal a pár hozzászólással hozzá tudok járulni a nagy egészhez ami a weboldal bővülése és szélesebb kínálata miatt olyan sokan felkeresik az oldalt és ez már önmagában jó érzés. Üdv Yosihiro