22 Jump Street - A túlkoros osztag

22 Jump Street

2022.03.01 uniterra Nézhetetlen

Zsé!

2018.03.30 NFG

A folytatásokkal általában az a baj, hogy erőltetettek lesznek és nem tudnak újat mutatni! Hálistennek ez nem igaz erre a filmre! Ugyanis ugyanazt a színvonalat sikerült hoznia mint az elsőnek!

2016.10.22 vivikejencikelara

Általában azok a filmek amikből 2 rész születik a második része nem szokott jó lenni, de most a 22 Jump Street nagyot robbant. Talán jobb mint az első rész! Nagyon vicces, jó zenék vannak benne! Akcióból és humorból nincs hiány itt sem!

2016.01.05 Ragemarci

A Miller-Lord páros ezidáig nagy hibát még nem követett el. A 22 önmaga paródiája, de jól áll neki. Látszik, hogy a Sony egyetlen franchise a MIB-en kívül, de az már lefelé megy, itt így nagyon megdolgozták az írókat, hogy meglegyen a kért színvonal.... Több

2017.06.01 jencike1985

Én már a 21 Jump Street-et is hezitálva néztem meg de ezt sem bántam meg. Ez is hatalmasan jó film lett. Nagyon vicces . Jól kidolgozott karakterek. A zenei aláfestés szuper.

2017.06.28 Olivér Rózsa

Ahoz képest hogy második rész ahoz képest teljes jó. Ilyen amerikai filmeknél egy nagy nulla szokott leni a folytatás de itt ugyanojan jó volt mint az első. Szóval ha első bejött akkor ez is.

2015.10.31 Niki18

AZ első részét is láttam és az is tetszett. Ez a rész is kb. ugyanolyan jóra sikerült. Jó poénok vannak benne. A főszereplőket alapból nagyon bírom. AJánlom.

2016.05.10 wooderman

Könnyed kikapcsolódást ígér ez a film.Hűen az akció -vígjátékok világához, rengeteg poénnal tarkított, nem kicsit eszetlen karakterekkel megspékelt film. Egyszer mindenképpen érdemes végig nézni.

2016.04.19 kissjanos21

Nekem nagyon tetszett, jók voltak a poénok, nem éreztem őket erőltetettnek. Tatum és Schmidt nagyon nagy karakterek. Kedvenc részem mikor azon szórakoznak, hogy Tatum társa, „ Shmidt” megd….ott egy csajt és kiderül, hogy az a főnök lánya, azok a fejek mikor rájönnek, zseniális.

2017.02.02 Sem Rorrey

Nem tudom szétválasztani a két részt, annyira ugyanolyanok, tehát ha az első tetszett, ez is fog. Márpedig az első rész nagyon sok embernek tetszett...

2015.07.22 szd91

Pörgős, sok az akció a poén, szeretem az ilyen filmeket. Bár sose fogom megérteni, hogy harmincas pasikat hogy tudnak tizenévesnek beadni, de ez nyilván az amcsi filmek sajátsága. Hatalmas figurák a főszereplők is. Főleg a dagi.

2015.07.21 london2012

Egy jó kis filmet sikerült összehoznia a rendezőnek vicces izgalmas szórakoztató. A színészek jók és karakterhez illőek. Mindenképpen érdemes megnézni.

2015.03.08 Rayman102

Szerintem nagyon erőltetettre sikerült az első részéhez képest. Sokszor valahogy nem nagyon tudtam jókat röhögni rajta, de azért nem volt rossz.

2015.06.15 smith

Az első rész tetszett, egy könnyed kis fiatalos vígjátéknak elment. Sajnos a második részről ezt nem tudom elmondani. Az elején annyira bagatell jelenetek vannak, hogy a leggagyibb paródia filmekben sem állnák meg a helyüket. Nálam sajnos átestek a l... Több