22 Jump Street - A túlkoros osztag

22 Jump Street

2024.04.23 Krisz

Az első rész után nyilvánvaló volt, hogy folytatás fog készülni. Ennek is megvan a maga létjogosultsága. Nem csak meglovagolja az első részt. De felhasználja annak minőségi elemeit. Így a főszereplő páros és a köztük lévő kémia talán még jobban működ... Több

2017.05.05 mamiéstöti2

Az első rész akkora durranás volt, hogy gyorsan kellett csinálni folytatást, ami hozta a megszokott második rész hangulatot. Vicces, izgalmas, de az elődjétől messze elmarad.

Amerikai ronda,fortyogó trutymó.Ízlésficamos,beteges poénok,képsorok,vicctelen viccek,humortalan színészek.Mit kellene még írnom?

2019.05.19 Thibo84

Az első részhez képest sokkal jobb lett. Anno moziban néztem meg és úgy jöttem ki a teremből, hogy fájt már a rekeszizmom annyit röhögtem Tatum és Hill bohóckodásán. Ráadásul pörgősebb és akció dúsabb is volt, mint az egy.

2017.07.25 Deku

Szerintem tökre beteg ez a film ahogy elődje is az. Ott jobban ütött hisz első rész lévén frissebb poénok de itt se lehet panaszra ok. Lehet ám röhögni és vigyorogni.

2019.01.25 dailyfilmsan

Hozta ugyan azt a szintet amit az első rész nyújtott. Ami kicsit ellentmondásos volt az az hogy felcserélődtek a szerepek. Jenko eszesebbnek és normálisabbnak hatott és Smidth pedig gagyinak. A pláne az hogy a film minden egyes percében próbálták beb... Több

2020.06.14 HE7EDIK

Ugyanakkora kaki mint az első rész. Egyedül Jillian Bell tudott bele vinni egy kis színt, de ezt leszámítva szinte nézhetetlen.

2021.06.17 elekm90

Forgatókönyv tekintetében egy fokkal gyengébb az elsőnél. Nem mondom, itt is akad vicces jelenet és jó akció, de szerintem a szerelmi szál erőltetett (az elsőben sokkal aranyosabb volt), és van 1-2 gyenge jelenet is (pl. Jonah Hillnek van egy szerint... Több

2019.05.31 Ms. Akárki

Az első rész nagyon jó volt és sajnos várható volt, hogy azt a szintet nem tudja megütni. Viszont még így is nagyon vicces volt és volt bőven akció és helyzetkomikum. Chaning Tatum most a maximumot nyújtotta. Tökéletes karakterpárosítás és együtt már rögtön szürreális duót alkotnak.

2018.12.17 harnas1207

Az első rész sokkal jobbra sikeredett. Érdemes megnézni ezt is, de a poénok száma megfeleződött. A két srác története is kissé bőrlehúzás szagú.

2016.09.10 puffancshercegnő

Nagyon nagyon vicces volt. Jonah Hill ugyanolyan jó volt, mint minden vígjátékában, Channing Tatum-ban pedig pozitívan csalódtam, mert ő is nagyon vicces volt. Végig szórakoztatja a nézőt, jó kikapcsolódás. Szerencsére az előzetes nem sütött el sok poént

2021.05.30 drg0602

Az igazság szerint nem rossz film, sok akció, pörgős jelenetek. Lazaságból nincs hiány. Egy valami, ami nem hiányzott nekem, a sok káromkodás. A szereplők jól szerepelnek a filmben. Mindenképp érdemes egyszer megnézni.

2017.07.31 Lonka

Az első rész jobban bejött, nekem már sok az a páros. A története hasonló, mint az első. Volt benne pár humoros jelenete, de nem több. Sajnos.

2017.10.14 kevelin

Az első részhez képest ez katasztrófa volt. Ez az alapsztori amit beletettek egyszerűen szörnyű.