22 Jump Street - A túlkoros osztag

22 Jump Street

2015.06.24 Timejja

Az elsőhöz képest nekem lapos volt. Voltak benne jó poénok, de inkább a felejthetős kategória. A két főszereplő alakítása viszont továbbra is viszi a pálmát, már csak miattuk megérte megnézni :)

2015.11.04 Katalin21

Reméltem,hogy a másik rész el fog térni az elsőtől,de nem szinte ugyan az a sztori és tényleg csak a poénok miatt néztem végig. Megnézhető,jó vígjáték,de többet vártam volna.

2015.02.10 totli

Tökéletes folytatás, ugyan olyan idióták, mint voltak :D Akinek tetszett az első rész, annak szerintem ez sem fog csalódást okozni. Tatum és Hill remek párost alkotnak, ráadásul iszonyat jó poénokat írtak nekik.

2015.11.28 Elemer.K

Szuper volt.Ez a két főszereplő srác Tatum és Jonah jól tudnak együtt színészkedni.Jó sok vicces szituáció volt,annyit tudtam röhögni rajtuk :) Nem csalódtam!

2015.12.09 Bius

Tapasztalataim szerint legtöbbször úgy van ha egy filmnek van egy hasonló témájú 2.része akkor az általában igencsak gyenge lesz.Itt kellemesen csalódtam mert ez is nagyon szórakoztató lett mint az első rész.Igazán jól mulattam,érdemes megnézni.

2018.05.24 lengerildiko98

Jó sokat lehet rajta röhögni !

2016.01.26 Eszti

Szuuuper volt.Végre Tatum nem csak táncikált.Jó ez a zsarus páros film.Sokat nevettem.Jonah mindig is egy kis lúzer de ez áll jól neki.Szerettem ennek a filmnek a többi részét is.

2015.06.30 juliS

Jó volt Channing Tatumot komikus szerepben látni megint, nagyon jól nyomja. A film sztorija meg a poénjai már egy hajszállal erőltetettebbek voltak, mint az első részben, de azért még mindig élvezhető volt, érdemes egyszer megnézni, ha az ember egy jót akar röhögni.

2015.03.31 kovacsbarn

kiváló folytatás, még jobb, mint az első, erről a pénztáros kislánnyal is megállapodtunk :-) Imádtam benne a főszereplő párost, remekül hozták ezeket a karaktereket, a forgatókönyv is remek volt!

2015.02.21 yakzah13

Szerintem jó volt, jókat nevettem rajta :D

2015.03.19 kiskat

Vicces, unalom-elnyomó film. Kicsit erőltetett az elsőhöz képest, nincs igazi mondani valója. De egyszer megnézhető és pár jó humor van benne

2015.03.28 Dancer

Többször nézhető, nagyszerű folytatás. Vicces és szórakoztató.

2015.03.19 pottyospanna

Akinek az előző rész nem tetszett, annak ez sem (fog). Viszont akinek az tetszett, szerintem ez is (fog), hiszen hozza színvonalat, én ezen is sokat nevettem. Sokan mondják, hogy gagyi, mert ugyanaz az mint az előző, de csak azért mert itt is egy iskola a helyszín, még nem jelenti hogy a film is tök egyforma.

2015.02.03 baloghadyka

A folytatás is hasonló lett az első részhez, nem okoz sok meglepetést, ugyanazt kapjuk. Aki szereti a vígjátékokat, vagy látta az első részt, az nézze meg. :) Pörgős, humoros, én nagyon élveztem!