22 Jump Street - A túlkoros osztag

22 Jump Street

2015.07.30 Fildi

Ezt a részt is végigröhögtem, de mint általában szokott lenni, az előző kicsit jobban tetszett! De mindenképpen érdemes ezt is megnézni, egyszerű történet jó feldolgozással.

2015.02.25 kovi23

Nekem nagyon tetszett, sokat nevetem jó ez a páros! Nem számitottam rá hogy ilyen jó lesz pozitivan csalódtam!

2018.03.30 NRD

Az előző részhez képest semmivel sem rontotta le az élményt. Megvolt benne mindaz, aminek lennie kell. Izgalom és humor. A csaj szobatársának a karaktere nagyon tetszett.

2016.09.28 Zoe091

Nagyon jó vígjáték. A színészek, bele illenek a szerepükbe. Sokat lehet rajtuk nevetni, izgalmas film, és még akció is van benne. Egyik kedvencem lett. Bármikor felvidít.

2015.06.16 cunci

Hát nekem csalódás volt. Az előző rész jobb volt, abban viszonylag több volt a "poén". Rengeteg utalás van benne és filmkritikus poén, persze néhányat csak akkor érted, ha tudod, mire utal! Ebben két rész ha volt, amin lehetett mosolyogni. Igazából a színészeken is látszott, hogy mennyire unják az egészet.

2016.06.30 tamas84

Akinek az első rész tetszett, az ezt is élvezni fogja, nagyon jó vígjáték, vicces karakterek, hatalmas poénok. Nagyon tetszett, hogy bevállalták ezt a "minden ugyanolyan, mint az első részben" dolgot, és folyton kijátszották. 5 pont!

2015.06.09 Skarsh

Nem gondoltam volna, hogy az első részt felül tudják múlni. Moziban láttam a filmet és nem igazán emlékszem arra, hogy ne nevettem volna egy-egy poénon vagy valami beszóláson. A történet rém egyszerű, talán ha nem ez a páros játszana benne, akkor nem lenne ilyen szórakoztató. De így 5/5.

2015.08.20 Filmzabáló

Nehéz ehhez hozzákezdenem. Tisztázzuk, hogy hülyéknek szól a film, egyértelműen.

2015.06.23 Enccso

Az első részhez képest szerintem nagyon erőltetett volt, másodjára nem igazán jött már be ez a koncepció. A végén tetszettek az ötletelések az esteleges további folytatásokhoz :)

2015.01.29 nikiszalanics

Hatalmas film. Tele jó és nagyon jól kitalált poénokkal. Kedvenc részem mikor azon szórakoznak, hogy Tatum társa, „ Shmidt” megd….ott egy csajt és kiderül, hogy az a főnök lánya.

2015.10.31 katalin19

Én ezt a filmet 10000x is meg nézem ha kell, Nagyon adta a folytatás, Igaz majdnem ugyan az mint az első,de mégis különbözik. Nevettem sokat, jól össze hozták megint a feladatukat, így kell ezt csinálni :D

2015.06.29 macikutya

Az első jobb volt, de azért ezt is meg lehet egyszer nézni. A filmnek egyszerű a sztorija, a színészek hozzák a szokásost, egyedül az nem tetszett, hogy túl lazára vették az egészet és volt néhány kínos,gáz jelenet. Gondolok itt a szőke kiscsajra a vége fele. Egyszer nézhetős kategória.

2015.05.07 Szeky

Nagyon tetszett ez a film. Megfelelő mennyiségben tartalmaz az előző filmből is részeket. Talán valamivel még jobb is, mint az első rész! Rengeteg humor és akció jellemzi, többször nézős sírva röhögős.

2015.01.27 Pillcsi

Tetszett nagyon,bár Tatumról mindig a Step up film szerepe jut eszembe és klassz,hogy kicsit itt másabb,poénos és még ha a két rész szinte ugyanaz is akkor is jól éreztem magam miközben néztem ez a filmet! :)