22 Jump Street - A túlkoros osztag

22 Jump Street

2015.10.20 J.Fatime

Egy újabb szuper zsarus,hatalmas poénos film! Nagyon szerettem a filmben Tatumot ahogy játssza a zsaru szerepét,tiszta vicces volt,persze Johan is nagyon szórakoztató. Két órás tuti jó kikapcsolódás ajánlom mindenkinek!

2015.06.03 miska1967

Nagyon jó lett ez a rész is. Tele volt jobbnál jobb poénokkal. A főszereplőket külön ki kell emelnem, igaz ők már az első részben nagyszerűen teljesítettek. Channing Tatum és Jonah Hill most is tökéletesen kiegészítik egymást, ahogy a filmben is elmondják, megvan köztük az a bizonyos "szikra".

2015.06.23 Newyqrk

Vicces és..... Ennyi. Unalmas és egyáltalán nem látok értéket benne és ez a kettős menő vagyok mert mert.. nem tudok mit felmutatni engem nem nyűgöz le semennyire. A poénok közül 1-2 üt de a többi ősrégi.

2015.03.28 Jozzsef

Akciófilm? Inkább akció-vígjáték. :D Teli van poénnal, ami persze az előnyére válik. Igaz néhol erőltetett, de jó kis film. Méltó folytatása az első résznek!

2015.08.16 Corazon.Donq

Ritka pörgős és ritka akció dús film, az unalom messze elkerült szerencsére. A történettel, amit írtak egész jól átadja a hangulatot. Erős alkotás. Ezzel a filmmel nem lehet betelni.

2015.01.28 Balu

Tetszik,jópofa vicces film,olyan amikor egy egy poént többször is vissza lehet emlegetni :)

2015.08.26 csongi888

Őszintén szólva kétes érzéseim vannak. Volt amikor a film zseniális poénokat lőtt el, de volt mikor úgy éreztem, hogy full gáz. Megosztó film az biztos, de szerintem simán lehet rajta nevetni. Főleg a barátnős/após sztorin. Na akkor lefordultam a székről.

2017.01.07 des.tiny59

Sok film a kedvencem de ez azok közül is a legjobb. Ennyire filmet mint ezt nem sokat szeretek. Ez olyan amitől nem várok többet mert mindent beleadott ami elvárható tőle. Szerintem azoknak jön be leginkább akik vevők az ilyen stílusra. Kikapcsolódás az egész családnak.

2015.10.02 hawaiipizza

Csak annak való, akinek nyitott a humora. Határozottan más mint amire az ember számítana. Főleg a folytatásokat parodizálja kollektíven, beleértve önmagát is. Főleg emiatt rengeteg "meta humor" van benne, talán több is mint az első részben. Akinek te... Több

2015.05.20 mokanszkit

Az első rész ugye egy sorozat sajátos moziverziója volt, amely leginkább a széria fő történetszálát tartotta meg, a komolyabb nyomozós krimi stílust pedig vígjátékra váltotta, ahol egyaránt keveredtek az intelligens poénok az alpári viccekkel. A más... Több

2016.02.02 Cirmici

Szerintem nagyon vicces és poénos történet. A színészeknek is nagyon jól áll ez a szerep, és a karakterekhez maximális illenek. Pozitív csalódás ez a film!

2015.05.19 Sz.N.K.N

Majdnem olyan jó, mint az első rész. Az elején volt néhány unalmas és furcsa jelenet, ami egy kicsit lefaragott a figyelemből viszont a közepétől kezdve megint elkezdett nagyon jó lenni és a poénos jelenetek száma megsokszorozódott

2015.08.31 nagynesze

Nehéz ehhez hozzákezdenem. Tisztázzuk, hogy hülyéknek szól a film, egyértelműen.

2015.05.21 Sissy

Hatalmas film! Megunhatatlan. Nagyszerű szereposztás kiváló színészekkel. Szórakoztató, izgalmas, látványos vicces. Azok közé a filmek közé tartozik, amiket szívesen nézek meg többször is.