22 Jump Street - A túlkoros osztag

22 Jump Street

2015.03.25 casio_betti

Tetszett, de csak egyszer nézős. Arra ha nincs más, mindenképpen ajánlom mert szórakoztató, de a történet szerintem nagyon gagyi. Szerintem nem kell harmadik, esetleg más történetben jöhet csak ne épüljenek már be drogos-piálós diákok közé.

2015.03.01 ch003067hd

Nem hittem volna hogy űbereli az első részt, de sikerült:D Szerintem nagyon vicces és szórakoztató film lett, ez páros pedig űberelhetetlen.

2015.01.25 dj.piszu

Nekem nagyon tetszett ez a film!

2015.02.24 glenn

Ez egy nagyon jó vígjáték, én azon kevés emberek közé tartozom, akik szerint jobb a második rész, mint az első. Az első is nagyon nagyot ütött, de szerinte ez még jobb! Minden marad ugyanúgy, a történet is hasonló az előző filmhez, a poénok is, de va... Több

2015.02.06 Gabor84

Vicces tinivígjáték, odaillő szereplőkkel, sőt, meg is lehet nézni még egyszer, de nem túl sokszor. :/ :)

2015.03.28 MMarko22

Nagyon jó vígjáték. Hozták az első részben megszeretett formájukat, fantasztikus alakítás Jonah Hill és Channing Tatum részéről is,remek poénokkal.

2015.03.03 balogh.petr

Jó lett ez a folytatás, ugyanolyan vicces mint az első. Channing Tatum és Jonah Hill között még jobb volt az összhang, a humor pedig mindent vitt.

2015.03.31 J.Hunt

Azt gondoltam hogy az első rész nem tudják majd felül múlni de sikerült. Még elmebetegeb poénokkal tűzdelték tele a második részt. különösen örültem ennek a vígjátéknak, mert 2014-ben nem sokat kaptak a filmrajongók.

2015.02.17 Bence04

Jóóóó, poénos, vicces, főleg a vége. :DDD hát az fergeteges volt. Szerintem akinek az első tetszett annak ez is fog

2015.02.19 gotencha

Legalább olyan szórakoztató a film, mint az elődje, könnyed szórakozást nyújt hihetetlen poénokkal, csattanókkal. Jonah Hill és Channing Tatum az első részhez hasonlóan nagyon jól hozzák a "tesókat" :D

2015.04.03 Hanna_09

Hozta az első film színvonalát, hisz ez is tele volt poénokkal. Kicsit erőltetett volt ugyan, de ez nem zavaró tényező. Több cselekménnyel bír mint az első rész.

Nagyon jó :D Nagyon sokat nevettem rajta. Imádom ezt a két lükét.