Aquaman

Aquaman

2019.04.14 petraszab

Nekem olyan érzésem volt, mintha egy nagyon hosszú mesefilmet néznék, aminek sose akarna vége lenni. A története gyermeteg volt, semmi fordulat nem volt benne.

2019.01.04 kevelin

Az eddigi legjobb DC film (egy antirajongo szemével )

Nem szeretem a DC sem a Marvel világot engem egyik se tudott magával ragadni de néha Néha szuperhősös napom van és úgy vagyok vele egye fene nézzünk meg. Én ilyen szemmel nézem és néztem eddig az összes filmet és. midnkozul eddig az aquaman az egyik kedvencem. valószínűleg közre játszik az is hogy szeretemi a vizet mint közeget és Momoa sem elhanyagolhato valamint Kidman az egyik kedvenc színésznőm. De mindenkinek bátran ajánlom. Pláne 4DX be mert ez a film megeri az árát sokkal jobb élményt nyújt így mint sima 2Dben

2020.10.13 jfruzsi97

Tetszett. Látványos volt, jó sztorival, izgalmas részekkel.

2019.01.06 Csillagpor

Klasszikus szuperhősfilm egy csavarral

Meglepően élveztem, pedig én főleg Marvel filmkedvelő vagyok. Mera karaktere nagyon tetszett, bár szívesen néztem volna az ő eredettörténetét, gyerekkorát is akár, hogy jobban átélhessük hogy miért állt ki aqaman mellett rögtön.

2019.06.09 Artúr

NO, pls NO!

Rendező: - Figyu Gyula, akkor az lesz, hogy bejössz jó és akkor megállsz, nem ott... ott... kicsit jobbra... Momoa: - Így jó lesz?? Rendező: - Igen, aládnyomunk valami pörgős muzsikát, a csapat dolgozik az effekteken és bummm... meg is vagyunk! Momoa: - De nem kellene mondanom valami tartalmasat, tudod valami megérintőt vagy... tudod... értelmeset? Rendező: Nem... nem, a filmtartalom túlértékelt... csak állj ott, mint egy felpumpált izomszövet és nézz csábosan, úgy, mint aki magára kent öt kiló lekvárt és várja, hogy lenyalják róla... Momoa: hát őőőő

2019.01.12 Milanman

a nap véleménye

A DC nagy visszatérése?

Nyugati (amerikai) képregényfilm fronton manapság már nagyon nehéz újat mutatni. Az elmúlt bő évtizedben, a Marvel és a hozzá görcsösen felnőni igyekvő DC szinte minden létező perspektívát, hőstípust, eredettörténetet bemutatott. Az Aquaman sem lesz ... Teljes kritika

2019.01.11 Bizsu82

Sablonos, kiszámítható film. Nem egy nagy sztori. Ami a film mellett szól az egyedül az hogy látványos. A karakterek kidolgozása sem igazán győzött meg.

2019.03.16 Az amatőr

A DC 10 èv után vègül lekörözi a Marvelt? Az Aquamant elnèzve úgy tűnik, igen.

Àrokszörnyek, rákszerű vízilények, sellők és még csak pár dolgot említettem abból a rengeteg csodából, amit James Wan elénk tár az Aquamanben. Igazi látványorgiával találkozhattunk a DC legújabb és talán eddigi legjobb szuperhős filmjében. Aquaman a ... Teljes kritika

2019.03.22 Vágottszemű

A DC-től nem vártam volna, hogy egy ilyen jó filmet tud produkálni. De pozitív csalódás volt ez a film. Mindenképp megéri megnézni, ha még nem láttad.

2020.09.22 HannaK

Számomra túlontúl meseszerű volt az egész. meg nagyon meg voltak csinálva a jelmezek. Kicsit inkább nevetségesek voltak a szereplők, mintsem szemkápráztatóak.

2020.02.08 Spidey

Inkább Marveles vagyok de ez a film is megjárja. Látványos csatajelenetekből nincs hiány benne. Még a színészek is nagyon jók voltak. A víz alatti jelenetek speciális effektjein csak tátott szájjal bámultam. Egyedül a női főszereplőn nem tudtam tultenni magam. Sexy de kb mindent egy arckifejezéssel reagált le.

2020.11.11 Félix

Aquaman a felszínen

Voltak benne poénok, de persze több akció, kaland. Én időtlen idők óta rajongok ezért a filmért. És azok a zöld lények nagyon királyul meg vannak csinálva. Mindenképp ajánlom megnézésre, mert szerintem kiváló mozis kikapcsolódás az Aquaman. A színészeket nem nagyon ismertem, így róluk nem nagyon tudok mit mondani. Az előzetes miatt néztem meg a filmet. A játékidő is megfelelő, ez is inkább tiniknek ajánlatos. A DC filmekről nem volt valami pozitív véleményem, de most megváltoztak az érzéseim irántuk. Szerintem sokan szeretni fogják ezt a filmet. Egy ilyen hétvégi mozizásra megfelel szerintem, de ha van mondjuk egy 2-3 hetes vakáció, és mozizás lenne a program, jó filmnézés az Aquaman. Izgalmas rész volt, mikor Aquaman apja majdnem meghalt.

2020.06.20 Szentgróti Patrik

A főszereplőkkel nem is volt gond Jason Momoa vezérletével, a sztori is azért rendben van, de ezek a nagy giccsek... ha el is tudunk tekinteni ettől, akkor rendben is van ez a film.

2024.01.16 SzimikeésBéci

Leszögezném előre, nem voltam/vagyok szuperhős fan. A feleségem noszogatására kezdtem érdeklődni, illetve utánaolvasni dolgoknak, és azt kell mondjam, ez a film számunkra kellemes csalódás.