Aquaman

Aquaman

2019.10.06 Timon

Komolyabb tartalmi elemek nem nagyon találtam benne,de a látvány egyszerűen lenyűgöző volt,és több akciójelenet is volt,amelyek a megszokttaknál is többet tudtak felmutatni.A háztetőkön futkározás olyan volt,mint egy számítógépes üldözős játékban. Nekem kellemes,laza kikapcsolódást nyújtott a film. 10/8,5

2020.08.24 Szilonka

Nem egy sci-fi az biztos, inkább gyerekfilm. Szépen kiszínezett karakterek és tengeralatti látvány. A története is túl egyszerű.

2019.06.28 Ms. Akárki

Kifejezetten tetszett ez a Dc film, valószínűleg azért mert már nem vártam tőle sokat. A női főszereplő vöröske botrányosan rossz színész, de Jason Momoa karaktere ellensúlyozni tudja. Izgalmas történet és látványos lények, csaták egyvelege a film. Élvezetes kikapcsolódás és azt nyújtja amit ígér.

2019.01.19 Norbert93

Na végre!

Éppen itt volt az ideje egy kiváló DC filmnek! Azt hittem a WW csak véletlenül sikerült jóra és kakukktojás marad a DCU-ban, de szerencsére megcáfolták az elméletem. Ha így folytatódik a tendencia, akkor egy épkézláb univerzum is elénk tárulhat. Csak így tovább! A főhős valóban vízfejű és meglehetősen bunkó, de legalább van stílusa és ezáltal alkot egy karaktert, nem olyan sablon, mint a jelenlegi Batman és Superman.

2019.05.29 harnas1207

Az egész film hullámzott, hol elfogadható, hol rémisztően gagyi volt. Tény, hogy a DC egyik legerősebb filmje, de akkor is csak egy Thor koppintás az egész. Egyszer mindenképp megéri megnézni, de ne legyen túl magasan az a bizonyos léc.

2019.03.21 BoBamburg

Azért elég nevetséges, hogy ez a DC legsikeresebb filmje. Mármint persze, tény és való, hogy jobb, mint a Wonder Woman vagy a Justice league (ok, annál mondjuk tényleg bármi jobb), de így is egy elcsépelt, középszerű CGI dömping. A vörös bula meg Mom... Több

2023.10.24 Lipót Testvér

Thor DC-ben.

Az új szuperhősfilmek nem túl jók. Mondhatni, a Marvel 2023-as „alkotásait” lehúzhatjuk a toaletten, sőt, lehúzzák azok magukat is. Mindenesetre a Batman óta ez a legjobb DC, ott van az egész, néha kicsit túlzás, néha meg túl kevés az, aminek kell... de elmegy. Nagyon tetszett a Veres Rája, de kicsit jobban előkészíthették volna, hiszen semmit nem tudunk az apja dolgairól. Mindenesetre nagyon tetszett az, hogy a DC-nek is van egy olyan gonosza, aki nem csak azért bunkó, mert megteheti, hanem komoly oka is van rá. (Ez inkább a Marvelnél volt megfigyelhető.) Szintén tetszett a bárgyú főhős, egész viccessé tette ezt a filmet, amikor le akarta vizelni azt a hologramot, azt hittem, ez fog történni. Nem egy Fekete Párduc, Batman vagy egy Vasember, de nem rossz. A karakterek kissé elcsépeltek, Aquaman csaja tök érthetetlen volt, a szerelmükben annyi érzelem, mint egy gyerekfilmben, de a Gonosz Király nem rossz, tetszik, hogy mindenki ugyanazt a nevet viseli, mint a faterja. A látvány zseniális, az atlantiszi kultúra nagyon menő, a Halászok leginkább, de azért elmondhatták volna, pontosan hogyan váltak kapzsivá. A film első 20 perce 10/10.

2020.02.23 drg0602

Nagyon jó DC karakter Aquaman, amelyet Jason Momoa jó alakít. De a film se rossz, aki szereti ezt a fajta univerzumot, annak nagyon fog tetszeni. Én nekem van hiányérzetem, de az mindegy. Főszereplő nagyon jót alakít, látványos számítógéppel kreált j... Több

2018.12.30 Ildikó Bacskai

Mese felnőtteknek

3D-ben néztük a filmet, eleve alacsony elvárásokkal indultam a barátaimmal egy mesét megnézni amiben egy izmos fickó fog majd grasszálni, ezekkel az elképzelésekkel és bizony nagyon pozitívan csalódtam mert az Aquaman egy fantasztikusan megrendezett film, gyönyörű látványos jelenetekkel, díszlettel, ruhákkal. Azokkal sem értek egyet akik Momoát be szeretnék a - szép de egy bamba hülye- skatulyába zárni, szerintem vicces, majd kiderül kap e olyan komolyabb szerepet ahol megmutatkozhat más oldalról is. Azóta még egyszer befizettünk a filmre mert a 3D verzió csodálatos, én először levegőt sem vettem 2,5 óráig az első sorban :D

2019.01.02 MMcFly2015

A DC lassan (de biztosan) megtalálta azt az utat amitől a mai szuperhős mozik működnek. Már az Igazság ligájában is Momoa lubickolt a szerepében, de a róla szóló 2 órás játékidőt is csak ő volt képes megmenteni. Az első fél órában, ahogy bemutatják A... Több

2019.08.15 Lonka

Lehet 3 D-ben élvezhető volt a film, de sima 2D-ben én untam. Színes, szép megjelenítés, de mintha egy mesekönyvet lapozgatna az ember. Már csak Ariel hiányzott.

2019.04.24 rainman

Üres, steril, felszínes, de látványos és időnként vicces kaland-akció orgia. Középszerűségén sokat emel azonban a látványhoz szorosan illeszkedő remek soundtrack. Hogy ez kinek mire elég, döntse el maga! Nekem kevés egy igazán jó szórakozáshoz.

2019.07.30 Greeta

Momoa lehet, hogy jól néz ki bár kinek mi, de hogy színésznek csapnivaló az is biztos. A története nekem túlzó, de mégis üres. Egyszer nézős darab.

2019.03.26 Timcsi

Annyian mondák, hogy jó, de nekem nem jött be. A története elég hosszú, de nem valami eseménydús. Kicsit olyan, mintha a Gyűrűk ura háború jeleneteit akarták volna levinni a víz alá.