87% 2012 szavazat
Hős6os

Hős6os

Big Hero 6

Hiro Hamada egy briliáns robotikazseni, aki egy rendkívül veszélyes bűnhálózatra bukkan, mely végzetes fenyegetést jelent San Fransokyo városára. A fiú legjobb barátjával, a robot Baymaxszel az oldalán összefog egy lelkes amatőr bűnüldöző csapattal, hogy együttes erővel szálljanak szembe… Több

Premier (HU): 2015.01.08. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.08.24 JRD

Szerethető történet, mely szinte egy sorozatért kiált. Tragédia, gyász és egy ölelnivaló robot. És cukiság minden mennyiségben, hiszen főszereplőnk és robotja nem mindennapi kalamajkába keveredik. Érdemes megnézni, akár többször is. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2015.02.08 hp

Jó látni, hogy vannak még kreatív szakemberek a tengerentúlon, akik elő tudnak állni valami újszerűvel, ami egyszerre humoros és igazi. A Hős6osnak ott a helye a legjobbak között. ...

2015.02.06 Yosihiro

Mindenképp ajánlom egy megtekintésre nagyon szórakoztató. Van benne érzelem, kis izgalom és vidámság is. Egyszóval egy "tökéletes" családi animáció az egész családnak. Maga a történet kicsit felpörögve indul és eljutunk a lényegig. Nagyra értékelem ,... Több

2017.09.21 mamiéstöti2

Az egyik legjobb mese, amit mostanában láttam. Tele van érzelemmel, poénnal és jobbnál jobb megoldásokkal. Nagyon tetszett nem győzöm dicsérni. Egyedi.

2022.02.01 Klauka89

Elégedett vagyok az ellátással!

Nos, ez tényleg valami új. Nem kedvelem különösképpen a robotos és szuperhősős filmeket/meséket sem, így meglehetősen kételkedve álltam neki ennek az animációs filmnek. De a pokolba az előítéletekkel, ez nagyon aranyos volt, és az érzelmeket is meg tudta rezegtetni. Ott állt a beszélő, cuki, imádnivaló Michellin ápoló baba, és mikor szomorúan egymásra néztek Hiróval, az futott át az agyamon, hogy hogy tud ez mégis érzelmet kiváltani belőlem? Hisz csak egy robot... de abból is a legjobb féle! Új volt a kivitelezés, igaz, korábbi Disney-mesékből ismerős volt egy-két arc (Rio, Jégvarázs), de nagyon-nagyon szerethető volt. Mindenkinek kéne egy ilyen édes személyes egészségügyi segéd! ♥

A film költségvetése 165 millió dollár volt.Szerző: Bob

A zenéért felelős Henry Jackman írta még a Micimackóhoz, a Rontó Ralph-hoz és az Amerika kapitány 2-höz is a zenét.Szerző: Archívum

A nyitó hétvégén 56 millió dollárt hozott a konyhára, ezzel lekörözve a Rontó Ralph-ot.Szerző: Archívum

A Hős6os volt az első Walt Disney film ázsiai főhőssel a Maugli a Jungel könyve 2 és a Mulan óta.Szerző: Archívum

(2015. 03. 28.)
Pufók robot lesz a család új kedvence
A Walt Disney új reneszánszát éli. A stúdió a Pixar felvásárlása óta ismét fellépett az animáció képzeletbeli dobogójára és évente szállítja a jobbnál jobb filmeket. A legújabb ilyen, a Hős6os tökéletesen beillik a sorba, még akkor is, ha messze van a tökéletestől. Több

(2015. 08. 05.)
A Hős6os okosan lett a közönség elé tálalva, ugyanis egy tucat animációs gyerekfilmnek tűnik, amit a Wall-E és a Bosszúállók sikere után gyúrtak össze a Disneynél. Több