
Vélemények (20)
Ez egy közepes Vin Diesel-film. Antihős köntösben, kicsit próbálva a Marvelre hajazni. A jó öreg Diesel ugyanazt a rezzenéstelen arcú marcona csávót hozza, mint általában. Itt is minden szuperhősös sablon megvan, csak B-szinten. Egyszernézős mozi. Eg... Több
Ha vannak Chuck Norris viccek, nyugodtan lehetnének Vin Dieselesek is. Ez a pali ugyanakkora antiszínész, mint a texasi kopó, mindent túlél, mindenkit kettészarik. Ennek a filmnek amúgy még van némi valóságalapja is, hiszen nanobotok, amiket itt nani... Teljes kritika
Juhéé ezt a filmet is "letudtam" :( Én igazából többet vártam. A film kicsit zavarosan kezdődik majd egy egész jó résszel folytadódik aztán jön egy teljesen kiszámítható periódus és a vége hááát... nem rossz egy folytatást megér.... :) Talán V. Diese... Több
Tipikus, látványközpontú szuperhősfilm, amely Vin Diesel karakterének, Ray Garrisonnak – egy lekaszabolt, nanotechnológiával feltámasztott katonának – a bosszúhadjáratát követi, miközben azonban számos morális és emberi kérdés csak felszínesen kerül ... Több
Fúúú, na ez a film azért volt egy nagyon kellemes csalódás – vicces, nem? –, mert pont annyit ad és rak bele, mint amennyit várnál tőle az előzetes infók alapján. Se többet, se kevesebbet, és oooolyan jó volt végre egy ilyen filmélmény, amikor is nem... Több
Már az előzetesben is látszik, hogy egy újabb, agyatlan, jellegtelen adaptáció. Igazából a karakterből és Vin Diesel - ből sem néztem ki többet. Ez a film talán nagy durranás lett volna a 80as években, de ma már röhelyes, komolytalan és közhelyes.
A látványon kívül sok minden jót nem lehet elmondani. Elég gyengére sikeredett. Még a színészi teljesítményeket se lehet dicsérni. Vin Diesel egyik leggyengébb filmje sajnos. 3/10
Hasonló filmek
Végre egy film, ami nekem tetszett, szemben a többséggel. Úgy ültem a képernyő elé, hogy nem vagyok oda Dieselért, és hát eléggé Cé kategóriásnak tűnt a téma is, de mi baj lehet, legfeljebb elalszom rajta. Ehhez képest egész jó kis sci-fi kerekedett ki belőle, és a látványt sem minősíteném gagyinak.
Vin Diesel nem a minőség biztosítéka, legalábbis az X+1-edik Halálos iramban óta biztosan nem, amit sok minden nem követett a színész életében, érthető okokból. Ennél a filmnél pont miatta vagyok kicsit gondban, mert nem jó, de nem is rossz, ez egysz... Teljes kritika
Gyengén indul, de meglepően jó film lesz belőle. Pörgős, látványos, nagyon jó akciójelenetekkel, és a történet is egész jó és érdekes. Persze, aki filozófiai mélységű párbeszédeket vár, az ne ezt válassza!
Pont olyan kőegyszerű és buta akciófilm, mint amit Vin Dieseltől elvártam. Jön-megy, szétver mindenkit, pörögnek a kínosabbnál kínosabb párbeszédek...mindezt persze a ma divatos szuperhős csomagolásban.
Látványorgia ezerrel, Vin Dieselnek jól állnak az efféle keményfiú szerepek. A történet kiszámítható, izgulni nem kell senkiért, csak rajongóknak.
sziasztok itt a járvány idején .Most megnézem a filmet hát mit mondjak katasztrófa volt Még az furcsállom ,hogy 3 osztályú filmhez játszotta Vin Diesel .A filmröl 1.rosszfiu-2.meghal feltámad-3.halálos gépezet lessz-4.Mindig feltámad-és vége a filmnek.Összeségében nem volt jó nagy bukta és nálunk is forgatták a filmet.