Védtelen gyermek (A 39-es ügy) (2009)

Case 39

tmotm   2019. 01. 12.

Az alaptörténet klisés, de gondoltam adok neki egy esélyt, mert tele van nagy sztárokkal, így hátha ők nem bólintanának rá egy klisékkel telezsúfolt, csontig rágott klisétengerre. Megtették. Aki látott már ilyen típusú filmet (nem akarok spoilerezni)... több»

indingo   2017. 12. 02.

Nekem tetszett a film, bírom az ilyen témákat. Vajon lehet-e egy gyerek gonosz? Renéet furcsa volt ilyen filmben látni, de nekem tetszett, hogy más filmeket is bevállal.

Bogi87   2016. 05. 27.

Amennyire jó volt a felvezetés, annyira agyonütötték a végén a filmet. Egyszeri élménynek azonban jó, mert izgalmas.

Bob   2016. 08. 31.

Renée Zellweger-t nem nagyon szeretem, mert eléggé irritál, viszont ebben a filmben egyáltalán nem zavart, annyira jó volt a története.

moov18   2016. 02. 02.

Egyszer megnézni nem vétek

Egészen izgalmas, pörgős, elgondolkodtató, kis thriller ez a Védtelen gyermek. Kétszer kellett elolvasnom a szereplők listáján Renée Zellweger nevét, mire elhittem, hogy jól látok. Egyszerűen hihetetlennek és lehetetlennek is tűnt egyszerre, hogy elv... teljes kritika»

Hercegno   2017. 03. 01.

Egyszer simán megnézhető, de én teljesen más befejezést tudtam volna elképzelni ehhez a történethez. Nekem ez így egy kicsit fura volt. Renée Zellweger is fura volt a szerepben egy kicsit, de végülis miért is ne?

beus1987   2016. 08. 23.

Izgalmas kis film volt, bár el kell hogy modjam, hogy szokatlan volt Renée Zellwegert ilyen szerepben látni, de a film jó volt.