Préda

Préda

Crawl

Haley Kellert, Florida tehetséges úszóját a testvére, Beth figyelmezteti a közelgő veszélyre, a Wendy hurrikán ugyanis egyre nagyobb pusztítást végez az országban. A lány tudja, hogy csak úgy menekülhet meg, ha elutazik Floridából, de mivel nem tudja elérni az apját, Dave-et, halogatnia kell az… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada, Szerbia
Premier: 2019.07.10.

2023.10.10 Harper

Gagyiságokkal telepakolt Predator-film

Másodszor megnézve is csak közepes sajnos, és nem adható rá három csillagnál több. Vannak persze pozitívumok, mint néhány harci jelenet, de ezek alig-alig feledtetik a CGI-medvét és a végső gagyiságot (miszerint a Predi sisakcélzójával öli meg a csaj a lényt). Nagyon unalmas már a kezdés is, a National Geographic indiántörzs bemutatással, és iszonyú lassan kezd csak hasonlítani az egész egy Predator-filmre. Aztán mondjuk beindul, de sok a gagyiság. Nálam nem aratott nagy sikert, alig érte el a közepest is. Értékelés: 50-55%.

Miért is nem volt annyira nyerő ez a mozi?A hiteltelensége,és a jó pár baki,amit elkövettek a filmben,amiatt.A CGI viszont nem sikerült rosszul,és a feszültség generátor is magas szintet mutat,de mégis,valahogy nekem lapos maradt.Érdemes megnézni,mert kikapcsolódásnak tökéletes,de valahogy nálam nem lett többször nézős.

2019.08.24 indingo

Érdekes hangulatot tudott teremteni a film a tomboló viharral, a düledező házzal és a vérszomjas aligátorokkal. Pár helyen kicsit túlzásokba estek a készítők, a főszereplő lány kicsit szuperhősként lett beállítva.

2019.10.01 Kóborló

Vigyázz, harap!

Valamikor még az év eleje felé találkoztam eme a filmnek az előzetesével, és egyből be is raktam a megnézendő filmek listájára, hisz azért a rendezőjének Alexandre Aja neve; ha nem is feltétlenül jelent egyet számomra a minőségi horrorral, de általáb... Teljes kritika

2019.11.10 HE7EDIK

Van egy-két durvább jelenet, mikor a krokik szétszedik áldozataikat, de ebből sokkal többet ki lehetett volna hozni, főleg egy olyan rendezőnek, mint amilyen Aja. Így ez csak egy közepes tucatfilm lett, ami horrornak hazudja magát.

A benzinkutas rablók neve Marv, Stan és Lee volt a film producere, Sam Raimi ötlete alapján; kicsit utalva arra, hogy a producer annak idején megrendezhette a kultikus képregény figura, Pókember első három részét.Szerző: Kóborló

A film forgatókönyvéért felelős Michael Rasmussen és Shawn Rasmussen immáron az ötödik filmnek írta közösen a forgatókönyvét.Szerző: Kóborló

A film két főszereplője, Kaya Scodelario és Barry Pepper immáron harmadik alkalommal szerepelnek közösen egy filmben. Eddigi közös filmjeik a 2015-ös Az útvesztő: Tűzpróba, a 2018-as Az útvesztő: Halálkúra, majd pedig a 2019-es Préda voltak.Szerző: Kóborló

(2019. 10. 22.)
Nem állítom, hogy tökéletes, nem fogja fenekestül felforgatni a horrorfilm-történelmet, de pont annyival emelkedik ki az idei átlagból, hogy érdemes legyen megtekinteni. Több

(2019. 11. 13.)
A horror-specialista francia rendező, Alexandre Aja (aki többek közt a Sziklák szeme című 2006-os horrort is rendezte) 2019 nyarára készítette el krokodilos izgalom-áradatát, Préda (Crawl) címmel. Több