Zuhanás

Fall

2022.08.15 Kovacs

Szerintem nagyon feszült hangulatú film, amely bár nem bővelkedik fordulatokban, amit kell, azt nagyon is jól tudja.

2023.03.22 polgy

Szédületes mozi

A filmet moziba vagy egy jó nagy képernyős tévén érdemes megnézni. Ha még van egy kis tériszony is mindezek mellé, akkor szerintem be fog jönni a film. Ami miatt négy csillag, hogy nekem szó szerint izzadt a tenyerem néha. Plusz régen volt már, hogy szinte kiabáltam, hogy ez hülye, meg hogy én tuti, hogy nem mennék stb. Szóval nekem bejött. Tisztességgel összerakott, eredeti film, kiváló (nekem néhol tényleg rémisztően szédítő) képsorokkal.

2024.03.02 Maver17

Fall

Szerintem egy nagyon jó film.Színészek és a karakterek jók. Látszik a rendezésen, hogy egyik karakter sincs túljátszva. Van benne egy csavar is a film végén, amire nem számítottam. Úgyhogy ez egy jó kis thriller!

2024.03.01 ospir Nézhetetlen

Nyűglődés D kategóriában.

Tehetségtelen színészek és gyenge produkció az, ami a film első perceiben lejön. Majd követi a nyűglődés. Néha jó rossz filmeket is nézni, de ez nézhetetlen. Ilyenkor eszembe jut a Szomszédok teleregény, hogy az Oszkárt érdemel, az ám, de tömör aranyból.

Zseniális!

Úristen, nagyon jó volt! Izgalmas és fordulatos. Én, mint tériszonyos, néha csak fél szemmel néztem, de zseniális volt! Sokkal több ilyen film kellene.

2022.10.03 Adikgashiik

Ó te jó éég

Csöcsik fent ragadnak 609 méteren, klisék, baromságok, kínlódás, semmi sem sikerül. The end

2022.08.12 ordas

Nem azért, de nekem ez egyáltalán nem jött be. A sztori annyira sablonos, hogy már szinte fáj nézni.

Víkend
2015