Godzilla: A szörnyek királya

Godzilla: King of the Monsters

Artsomnia
2019/05/29

Godzilla II. – A szörnyek királya
A Godzilla II: A szörnyek királya egy kívül monumentális és gyönyörű harcokat kínáló, de belül rothadó és üres, a nézőket semmitmondó maszlaggal tömő nyári blockbuster. Tipikus minta példája annak, hogyan rontsunk el egy filmet beleerőltetett morális mondanivalóval, ha az különösebben nem igényli. Több

Revizoronline.com
2019/05/31

Elhibázott teremtés?
Háromfejű repülő sárkánykígyó, felhőkarcoló méretű molylepke, vulkánból kikelő főnixmadár, és persze a címszereplő szörnykirály, Godzilla egymással való hadakozása borítja lángba a világot. Ez tényleg érdekes tud lenni egy felnőtt ember számára is? Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2019/06/05

Meghalt a király, éljen a király!
Ez egy nyári blockbuster annak minden előnyével és megszámlálhatatlanul sok hátrányával egyetemben. De ez kell a népnek, úgyhogy csak annyit mondanék végszó gyanánt, hogy meghalt ugyan a király, de éljen a király! Éljen Godzilla! Több

Vox.hu
2019/06/06

Hogy végignézhesse azt, ahogyan egy óriási szörny tör-zúz egy városban. Miért ül be az ember egy Godzilla-folytatásra? Hogy végignézhesse, ahogyan egy óriási szörny összecsap más óriási szörnyekkel, és közben törnek-zúznak a városokban. Ezt a célt pedig többé-kevésbé élvezetesen teljesíti is a Godzilla II – A szörnyek királya. Több

Filmezzunk.hu

Értékelés: 5.3/10
Csak új gárda, értékelhető karakterek, és új ötletek ránthatják ki a gödörből ezt a projektet, nem pedig a töménytelen, de profi CGI. Több

Smoking Barrels

Értékelés: 7.5/10
Összességében nekem tetszett ez a film, istenien szórakoztam rajta, megkedveltem Godzillát, minden tiszteletem a CGI-varázslóké, a hangvágóké, és természetesen a zeneszerzőé, Bear McCreary-é, tényleg varázslatos, amit látványban kap tőlük a néző. Több

Roboraptor
2019/06/07

Értékelés: 6.5/10
Királyok gigászi csatája az ostoba alattvalók körében
A szörnyek királyát követően senki nem fog petíciókat írni, és valószínűleg a stábtagokat sem éri majd online zaklatás, de ez nem azért lesz, mert egy kiemelkedően jó film lenne. Azért lesz, mert pontosan azt adja, amit a rajongók elvárnak. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!