Zöld szoba

Green Room

2024.04.05 lipi

Egyedi

Egyedi hangvételű, feszült film. Nagyon izgalmas a közeg, amiben játszódik.

Kemény és pörgős film, brutális képsorokkal megspékelve. Kissé egy síkon mozgó alkotás, de ha Jeremy Saulnier ezt álmodta meg, lelke rajta. P. S. nagyon jó kis negatív karakter, és ez a film legnagyobb pozitívuma.

2017.11.20 Deku

Való igaz, hogy voltak jó jelenetek és a történet is egész korrekt lett volna de hiányzott belőle valami. Ekkora csalódásban ritkán volt részem, nagyon lehangolt a film. Siralmas és nyögve nyelős lett az egész történet menete.

2023.01.18 Bafam Nézhetetlen

Nagyon véres film

Nem szeretem az erőszakot, a véres jeleneteket meg főleg nem. Így hát ez a film nem igazán nekem készült. Nézze az, akinek ez tetszik.

2016.07.16 MMcFly2015

Elèg jól sikerült-kemèny thriller. Ritka nyomasztó a tartalom mellett a film környezete is. David Fincher rendező filmjeinèl èrezhető hasonló, zárt lègkör. Aki egy feszültsèggel teli thrillert akar látni, ki ne hagyja ezt. A maga masfèl órájában, tel... Több

2020.03.04 elekm90

Véres és brutális kamarathriller, aki látta a rendező, Jeremy Saulnier előző filmjét ("A múlt hamvai", eredeti címen "Blue Ruin") az kb. be tudja lőni, hogy mennyi "gore" van a filmben. Egyedi a sztorija és témája, elég jók a karakterek is, Patrcik S... Több

2018.11.28 harnas1207

Nagyon ütős film, kb. úgy a 2/3-ig. Olyan húzásai vannak, ami borítja a filmes szokásokat. Nagyon tetszett, hogy ha valakinek levágják a kézfejét, akkor sír a fájdalomtól és nem hősködik tovább, mintha mi se történt volna. Vagy ha találsz egy fegyver... Több

2022.06.03 Lóri Ádámcsik

Semmi új

Az előzetes alapján nagyon izgalmasnak tűnt a film, de az első fél óra után bele kellett pörgetnem, hogy történjen már valami. Nagyon vontatottnak találtam.

2018.02.10 Syracuse

Thrillerként és horrorként tökéletesen megállja a helyét, a hangulat is végig nyomasztó, Patrick Stewart hatalmas. Voltak bizonyos dolgok, amikben én nem értettem az indíttatást, de ez már lehet az én hibám.

2016.08.24 stomachh

Ez egy jó thriller, rendesen nyomasztó légkörrel (pozitív értelemben). Örülök, hogy nem hagytam ki.

2016.10.26 jencike1985

Izgalmas, kemény és nyomasztó sötét hangulat, környezet.Szépen felépítették a filmet csak valahogy a végére én mást vártam volna. Nem értem miért az lett a címe , hogy zöld szoba.

2016.12.07 Szorcsik

Nagyon magával ragadó film volt, levegőt alig mertem venni közben. Kicsit kegyetlen és véres. Végig rettegtem, hogy mi lesz a film vége, mivel fog záródni. Pozitív csalódás volt, tetszett.

2016.10.03 zoleykrajcsi

Pozitív csalódást okozott számomra a film, ugyanis a történet alapján kevesebbre számítottam, mint amit végül kaptam. Eléggé véres és kegyetlen a film, a színészek nagyon jók benne. Képes volt egész idő alatt fenntartani a figyelmemet.

2021.10.27 Milan391349

Szeretem az ilyen eldurvulós filmeket.