
Vélemények (18)
Ez az első Fűrész-film, aminél azt érzem, hogy jelentősen gyengébb, mint az előzőek. Talán a rendezőcsere miatt, ugyanis eléggé érződik, hogy ezt már nem a 2., 3. és 4. rész készítője csinálta. Már a csapdák sem olyan hű, de jók és kreatívak, és nem ... Több
Jó film lett, rosszabbra számítottam. Hoffman múltjának bemutatása nagyon érdekes volt, és még több szükséges információt közölt Jigsawról is. A játék nem volt túl izgalmas, a játékosok érdektelenek voltak, a játékvégi tanulság sem hozott nagy meghök... Több
Szerettem az első részeket, de mostanra olyan lett, mint a mesebeli rétes, csak csűrik-csavarják...de most sok logika nem volt benne...messze nem ez a legjobb része a történetnek, amit most nem nagyon hozták közelebb a nézőkhöz!
Ez úgy rossz, ahogy van. Talán ha 5 jó perc volt az egészben. Az egészen látszik, hogy erőltetett és összecsapott. Kötelező jelleggel nem lehet jó filmet készíteni. Semmivel sem több ez a film, mint bármelyik tucat-horror, ami egyenes a tékák polcair... Több
Rögtön azzal kezdem, hogy csak azért adtam 4 csillagot és nem kevesebbet ennek a résznek, mert ebben van a kedvenc "játékom", aminek a végén a legaktuálisabb csattanót hallhatjuk pont a résztvevő hölgy szájából. Ami azon kívül van az eléggé kiszámítható, bár elég okos is egyben. Így jön össze a 4 csillag!
Első részt leszámítva ez tetszett legjobban. Végre van vége, kapunk egy szabadulószobás csapatot egyszerű tanulsággal, közben megy a nyomozás, meg az új Jigsaw eredetsztorija egy ügyes csavarral a végén. Kicsit még az előzőt is felhúzza, olyan, minth... Több
Hasonló filmek
Szerintem nem volt rossz film! Az biztos hogy a Fűrész ötödik része sokkal jobb lett mint mondjuk a negyedik rész, de összességében messze elmarad az első három résztől! Valahogy én úgy gondolok a Fűrész filmekre, hogy volt egy akár klasszikusnak is ... Több
A csapdák még érdekesek, de a történet már kevésbé. Próbálták még bonyolítani a dolgokat, de inkább visszafelé sült el. Csak a brutális csapdák miatt volt emlékezetes rész.
A negyedik résznél sokkal erősebb, látványban illetve feszültségben is magasabb hatást gyakorol. A csapdák szintén jól kiötlöttek voltak, folyik a vér rendesen. Ebben a részben egy új szálat vesz fel a széria, már ami Jigsaw örökségét illeti, erről á... Több
Nagyon szeretem ezt a sorozatot, maga már a zene is horror, és természetesen a film is. Gyenge idegzetűek ilyenkor menjenek inkább alukálni, vagy nézzenek egy romantikus filmet!
Az egész sorozat leggyengébb része talán. Egyre több visszaemlékezés és ismételgetés. Kevésbé hozza szintet. A filmnek talán a legtöbbet Jigsaw kiírása ártott visszaemlékezésekre alapozva nehéz folytatásokat készíteni. De fűrész fanatikusoknak nézhető egyszer biztos. 7/10
Remek film lett. Sokak már sajnos nem képesek értelmezni vagy felfogni a cselekmény bonyolódását, szóval alapvetően annak ajánlom, aki vért akar látni, és annak, aki jó ésszel rendelkezik az egyre komplexebb cselekmények megértéséhez. A köztes állapot talán unalmasnak találja.