Vihar előtt

Serenity

2023.11.13 dailyfilmsan

Elég sokáig húzza a mézes madzagot az orrunk előtt a film, hogy ne kapcsoljuk ki, de egyébként egy pocsék és unalmas film. Akar mondani is valamit, de nem is veszi komolyan magát a film. Nekem nagy csalódás volt. Végig vártam a nagy durranást, ami végül nem durrant.

2019.02.20 indingo

a nap véleménye

McConaughey új filmje pocsék vagy zseniális? Nézd meg és dönts!

A 2019-es év eddig túl sok izgalmas és meglepő filmet nem hozott. A Vihar előtt című filmről egyetlen pozitív kritikát sem olvastam. Túl sok jóval tehát nem kecsegtetett a film, de azt már régen megtanultam, hogy filmek terén ne higyj másoknak. Az el... Teljes kritika

2019.02.19 mamiéstöti2

Az előzetese alapján már nagyon vártam ezt a filmet, de számomra egy csalódás volt, főleg a végét rontották el.

2022.07.10 Dorkateo

Kb. a felénél rájöttem, mi a pálya. Általában nem kötnek le az ilyen 'csavaros' filmek, és ezen Matthew McConaughey sem tudott segíteni.

2019.08.06 Szilonka

Szerintem ez egy különleges, bár picit elvont film. A története következetes, és a vége eléggé megható is.

2019.07.28 BoBamburg

A trailer jól volt megcsinálva, mert elhitette velem, hogy valami egészen más lesz a kész film. Végig abban a tudatban voltam, hogy nagyjából vágom, mi folyik itt, csak az a kérdés, mi lesz a vége. Aztán egyszer csak boom, dob egy új csavart a film, ... Több

2020.09.05 TomÁcs

Engem megdöbbentett a film vége, nem erre számítottam. Elgondolkodtató és eléggé mai film. Nagyon erős benne a család.

2019.10.26 VvV

Én egy különleges történetet kaptam a filmtől. Meglepett a sztori, nem erre számítottam, és kellemesen csalódtam benne.

2019.02.04 MMcFly2015

Egy thriller, amiben semmi nem működik

A kritikusok véleménye nem sűrűn tud befolyásolni egy filmmel kapcsolatban, éppen ezért mindig a megtekintés után olvasgatom az adott filmről szóló híreket. A Vihar előtt ráébresztett arra, hogy nem árt ezt az elvemet hanyagolni, mert legalább egy vé... Teljes kritika

2019.08.14 Lonka

Annyira vakvágányon van végig a néző és a végén jön az arculcsapás, a csattanó, a tűzijáték. Jól megkomponált, érdekes film.

2019.02.03 Timcsi

Szerintem egy kifejezetten jó film. Érdekes a története, nem hétköznapi, nem egy elcsépelt témával a középpontban.

2019.04.23 petraszab

Mást ad, mint amit vár tőle az ember. De baj ez? Sokkal komolyabb történet, mint az elsőre tűnik. Remek film.

2019.06.04 Bizsu82

Kicsit sablonfilm. De azért egyszeri nézésre élvezhető volt, laza kikapcsolódást nyújtott. Nem mondanám egy tipikus thrillernek, mert ahhoz elég lagymatag.

2022.11.20 m.kaladze

A film eleje ígéretesnek tűnt, de később átment amolyan Mátrixba és PC játékba. Utálom azokat a filmeket, ahol valami játszódik és később kiderül, hogy csak álom, illetve fantázia az egész. Rendesen fel is bosszantott, ezért is adok olyan értékelést, amilyet szerintem meg is érdemel.