Szexoktatás

3. évad (2021) - 8 epizód
4. évad (2023) - 8 epizód

Asa Butterfield
Emma Mackey

Egy tinédzser fiú, akinek az édesanyja szexterapeutaként dolgozik, szövetkezik egy középiskolai osztálytársával, hogy együtt szervezzenek meg egy underground szexterápiás csoportot az iskola falai között.
A sorozat főszerepét a hollywoodi blockbusterekben is bizonyító fiatal tehetség,… Több

Forgatókönyvíró: Laurie Nunn, Bisha K. Ali, Jodie Mitchell
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2019.01.11. | Netflix (2019.01.12.)

2024.02.20 Schumy1

Első évadot megnéztem, elég is volt. Nem azt mondom hogy rossz, csak a téma sok már. Az igaz, hogy van mondanivalója, de sok hülyeség is. Tiniknek jó kis sorozat, az én időmben ilyen se volt.

2021.10.24 Spidey

a nap véleménye

Élvezet a köbön

Igazán leleményesen beszél tabutémákról tiniknek, ami szerintem zseniális. Vígjáték tinidrámába csomagolt felvilágosító óra. És Asa Butterfield csak úgy lubickol ebben a szerepben. Aki egy jót szeretne nevetni, annak erősen ajánlott sori, legalább az első évad.

2020.12.08 Robinson76

A tini terapeuta és társai

Nagyon is központi és aktuális témákat boncolgat a széria. Mindezt elég bevállalósan, mégis sokszor viccesen teszi. Kicsit tartottam attól, hogy túlságosan lexikálisan vagy épp ellenkezőleg, könnyelműen kezeli majd a sorozat a témákat, de megtalálták azt a középutat, ami bárki számára elfogadható mértékű. A helyszín nyilván nem is lehetne tökéletesebb az oktatásra, jók és érdekesek a témák, a remek karakterek megformálására a színészek is odateszik magukat, szóval nincs okunk a panaszra. Nagy eposzt vagy mélyenszántó gondolatokat senki ne várjon, csak helyzetkomikumot és egy nagyon is szerethető vígjátékot!

2021.10.18 dandelion1983

Könnyed, szerethető sorozat jó karakterekkel, jó zenékkel, de azért egy kissé eltúlzott a körülötte lévő felhajtás. Inkább a fiatalabb korosztálynak ajánlom, őket is célozza meg. Sajnálom, hogy amikor tini voltam, nem volt ehhez hasonló sorozat, rajongtam volna érte.

2021.01.04 hp

Hamar megszerettük a sorozatot, nem is volt kérdés, hogy belevágjunk-e a második évadba, ami szintén nem okozott csalódást. Asa Butterfield még mindig nagyon jó, Gillian Andersonnak pedig kimondottan jól áll ez a szerep. Szerethető, humoros, nem az évtized legjobbja, de jó szívvel ajánlható széria.

Mielőtt Ncuti Gatwa megkapta volna Eric Effiong szerepét, nehezen talált munkát, mint színész, és 5 hónapig hajléktalan volt . Szerző: Dens18

Minden epizód egy szexuális vagy párkapcsolati jelenettel kezdődik.Szerző: diumiu

A forgatás során használt iskola a régi dél-walesi Caerleon Egyetem.Szerző: diumiu

A sorozatot a dél-walesi Newportban forgatták.Szerző: diumiu

(2019. 05. 31.)
Elengedhetetlen és megengedhetetlen őszinteség
Fontos dolgokról beszél, jobban mondva beszélget velünk a sorozat. Hogy minden döntés egyszerre mérhetetlenül elszánt és kivédhetetlenül bizonytalan, legyen szó éppen abortuszról, a szüzességünk elvesztéséről, vagy arról, létesíteni szeretnénk-e (és milyen) kapcsolatot egy másik emberi lénnyel – és hogy ehhez milyen mértékű őszinteség elengedhetetl... Több