Érkezés

Arrival

2018.11.22 harnas1207

Csalódás, még úgy is, hogy nem vártam tőle semmit. Egy nagy lufi, ami egy zavaros kis kitekintést ölel körbe. Személy szerint nem tetszett a mondanivalója, és bár az alap ötlet izgalmas, a film nagyon vontatott és semmitmondó lett.

2019.10.21 Caravaggio1978

Kifejezetten jól összerakott film,szerintem .Nagyon jó volt a történet,és a megvalósítás is,egy percet sem unatkoztam a mozi alatt.

2017.11.18 Bazzzsi

Sokkal felkavaróbb történetre számítottam a kritikák alapján. Egyszer nézős mozinak tökéletes, de nem lett a kedvencem a film. A történetében nincs semmi különös.

2018.04.14 TomÁcs

Szeretem az olyan filmeket, amin utána is lehet gondolkodni. Ez is olyan volt. Végig volt valami a szemünk lőtt, utána pár mondattal minden megváltozott. Fontos szerepe van az időnek.

2018.11.01 VvV

Úgy vártam valami nagy bummmot a film közben, ami nem érkezett meg. Olyan melankólikus lélektani történet.

2022.04.04 drg0602

Szerettem, imádom a sci-fi filmeket. Ez a sci-fi filmek között is kiemelkedő. Nagyon-nagyon tökéletes film! Eszméletlen jó a témája a filmnek, lebilincselő. Teljesen jó színészi teljesítmények mellett olykor a párbeszédek is nagyon jók. Érdekes, látványvilága elképesztő. Nekem nagyon tetszett ez a szuper alkotás. 10/10.

2016.11.30 MMcFly2015

Az előzetesekből és a nagy beharangozásból - az év sci-fijéről - kiindulva egy teljesen más műfajra, illetve filmre számítottam a moziba. Konkrétan egy szokványos sci-fiben az egész filmet egy 20-25 perc alatt lezavarták volna. Rengeteg értékelhető m... Több

2018.07.30 Norbi

A film által produkált jövőkép nagyon magával szippantott. Nem tudtam a szemem sem levenni a képernyőről, amíg nem lett vége a filmnek. Hihetetlen alkotás.

2018.01.03 hsanya182

Nekem is csalódás a film. Egyszer végig lehet nézni, vége felé azért kezd izgalmas lenni ahogy összekuszálódnak a szálak, de a végére elég pozitív kicsengésű ROMANTKUS DRÁMAI filmet kapunk, érdekes a sci-fi része ahogy reálisan próbálja felépíteni eg... Több

2016.11.14 Fahéjgolyó

Nekem nagyon tetszett, jól volt az idővezetése összerakva, a főszereplők hitelesen alakítottak. Elgondolkodtató, érdekes történet. Kicsit érzelmesebb volt, mint amit az előzetes alapján vártam. Ettől függetleneül így is nagyon tetszett. Spoiler: Amit... Több

2017.07.27 Lonka

Nagyon nagy hype volt a film körül ezért néztem meg széles vásznon, de még az így sem tudott lenyűgözni. Az üvegfalon keresztül mutogatunk egymásnak köröket dolog unalmas volt egy idő után.

2017.12.09 Greeta

Mindenkinek másról szólt a film, ahogy barátaimmal beszélgettem róla. Már többször megnéztem, mert más szemszögből is látni akartam. Érdekes történet, de talán egy picit elveszett a lényeg.

2021.04.07 moviemafia

Akció nélküli lehengerlő sci-fi

Aki a pörgős és "látványos" sci-fi filmekhez van hozzászokva, az az Érkezésben határozottan csalódni fog. A történt látszólag nem tartogat túl sok újdonságot, azonban mikor az ember jobban belemélyed, kellemes csalódás érheti. A játék teljes egésze egy lassabb, akció nélküli vonalat követ, de ennek ellenére sikerül átadnia meglehetősen nyomasztó hangulatban az üzenetét. Az Érkezés nagyon jó választás lehet mindazoknak, akik szeretik a komolyabb, ám mégsem túl zavaros mondanivalóval rendelkező (sci-fi) filmeket.

2016.11.13 TribeBubu

Le a kalappal a rendező előtt

A moziélmény során rájöttem, azok az igazán jó filmek, amiknek vetítése végén felkapcsolják a lámpákat, jelezve, hogy a stáblista következik ideje távozni, mindenki mozdulatlanul ül és síri csend honol a teremben. A történet valami hihetetlenül jól k... Teljes kritika