Now You See Me

Michael Kelly
Michael Kelly
Common
Michael Caine

Egy csapat illuzionista esélyt kap arra, hogy olyan előadással és trükkökkel kápráztassák el a nézőket, amelyeket még senki sem látott. Első nagy dobásuk során kirabolnak egy párizsi bankot, ami az FBI és az Interpol érdeklődését is felkelti. Ám senki nem sejti, hogy ez még csak a… Több

Rendező: Louis Leterrier
Forgatókönyvíró: Ed Solomon, Boaz Yakin, Edward Ricourt
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország
Premier (HU): 2013.06.13.

2021.05.21 elekm90

Számomra kissé túl varázslatos, nehezen tudtam komolyan venni. Másrészről viszont egy tök szórakoztató heist movie, ha az ember túl tudja magát tenni a forgatókönyv hibáin.

2018.01.01 indingo

Nagyon izgalmas, "varázslatos" történet. Remek humora volt és a látványban sem ez az agyon CGI-zett valami. Igazi karakterek vannak benne és a vége hatalmas.

2016.05.31 Bogi87

Szeretem az illuzionistákat, bűvészeket, mindig izgatja a fantáziámat a "vajon, hogy csinálják?" kérdés, a válaszra pedig próbálok rájönni. Lehet ezért is tetszett nekem annyira a Szemfényvesztők, hiszen a film középpontjában illuzionisták állnak. Ám... Több

Woody Harrelson nem hiába nagy kedvencem,mert itt is belead apait.anyait a szerepébe.Csavaros kis történet,tele látványos,lélegzetelállító dolgokkal,trükkökkel. Jó a befejezése is,nagyot ütött!

2016.08.05 mamiéstöti2

Látványos csavaros kis film, csodálkozok, hogy piacra dobták a 2, részt is. Egyszer meglehet nézni.

Néhány kártyatrükköt a színészeknek is meg kellett tanulniuk a hitelesség kedvéért, a legtöbbet Dave Franco tanulta meg, amivel később a filmet is népszerűsítette. Szerző: stevepisti

Isla Fisher egy interjúban elárulta, hogy karaktere, Henley bacilus fóbiás, ezért viselt a filmben végig kesztyűt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Ez a negyedik alkalom, hogy Morgan Freeman és Michael Caine együtt szerepel. Korábban a Christopher Nolan-féle Batman trilógiában játszottak együtt: Batman: Kezdődik! (2005), A sötét lovag (2008), A sötét lovag: Felemelkedés (2012).Szerző: SódóGA

A film főszerepeit eredetileg Philip Seymour Hoffman, Jim Carrey, Hugh Grant, Sacha Baron Cohen és Colin Firth játszották volna, végül az a döntés született, hogy fiatalabb főhősöket válogatnak össze. Szerző: SódóGA

Feketelista
2013