Tad, az utolsó felfedező

Tad, az utolsó felfedező

Tadeo Jones 2: El secreto del Rey Midas

Sara Lavroff Las Vegasban tartja bemutatóját legújabb felfedezéséről, egy papiruszról, amely alighanem elvezethet Midász király nyakláncához, a legenda szerint ugyanis az uralkodó az ékszernek köszönhetően mindent arannyá tudott változtatni, amihez csak hozzáért. A bemutatóra érkezi Tad, hogy… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Spanyolország
Premier (HU): 2018.01.04.

2020.12.19 Tyoci

Aranyos kis történet, de nem fogott meg különösebben. Átlagos kis rajzfilm tanulságos történettel, humorral, egyszerűséggel és persze varázzsal.

2019.07.25 Ms. Akárki

Aranyos egyszernézős mese a családdal hétvégére tökéletes. Kicsit olyan mint a gyerekeknek szóló Indiana Jones. Kedves és tanulságos kis kalandozás. Az animáció a megszokottnál kissé gyengébb.

2018.06.13 BoBamburg

Hát, az első résznél talán jobb volt, legalábbis kevesebb idegesítő és béna poén volt benne és grafikailag is szebb. De különösebben jónak azért nem nevezném, egyszer megnézhető, de nem köti le túlzottan az embert.

2017.09.10 SunnyM

Hát nem tudom, lehet, hogy velem van a baj, de kimondottan jól szórakoztam. Már a trailertől is besírtam, nekem egyértelmű volt, hogy moziban fogom megnézni, és hozta is, amit vártam tőle. Merem ajánlani, jóféle, szórakoztató animációs limonádé.

2017.08.12 luba323

Aranyos mese, elsősorban a fiatalabb korosztálynak. Én a csemeténkkel láttam, jókat kacagott, és engem sem untatott, bár azért a Coco némileg nagyobb nyomot hagyott bennem. :)

A film 27 688 347 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 52 330 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.