The Walking Dead

The Walking Dead

2018.12.12 harnas1207

Nehéz megemésztenem az új sorozat trendeket. Dobj fel egy őrülten izgalmas háttér történetet. Első 2-3 részbe csepegtess is ebből, majd jöhet a szappanopera. Zombik mindenhol, harc az életünkért és gyilkolás helyett Béla szerelmes Julcsiba de visszat... Több

2016.01.16 beero88

Bitang erős sorozat néhol akadtak gyengébb részek de ez elnézhető egy ilyen sorozatnál. Szépen felvázolja az apokaliptikus helyzetet és a benne élők viszonyát egymással.

2020.02.11 drg0602

Legjobb horror sorozat amit láttam.

Az igazság az, hogy nekem kimondottan az első három évad tetszett, de többi évad se rossz. Ez a sorozat elképesztő jó meg van csinálva, nagyon jó színészi teljesítmények, jó párbeszédek, helyenként nagyon izgalmas! Tökéletes időtöltés. Jó sorozat.

2022.12.27 Ildikó Bacskai

The Walking Dead (2010)

A The Walking Dead lehetett volna,az egyik legszínvonalasabb sorozat, amit valaha megalkottak, de nem lett az. Talán ha rövidebbre írják, vagy nem lenne egy idő után iszonyúan hatásvadász és gyomorforgató (igen, ez egy zombis sorozat, szóval nem vártam guszta zombikat, de van egy szint, ami alá nem megy egy igényes rendező). Sajnálatos, mert a színészek nem rosszak, sem a díszlet vagy a zenék, de az egész szétesik egy idő után, és átlagossá alakítja ezt a remekül induló sorozatot.

2017.04.18 bgnz367

Mára már ez a sorozat is kultikussá vált szinte. Sorozatkedvelőknek ez kötelező darab. Az kétségtelen, hogy az eleje jobb volt mint mostanság viszont az új karakterrel Negan-nel jól jártak nekem kedvencem. Elképesztően jó sorozat.

2016.01.16 Alexa

Imadom, bar az utolso evad csalodast okozott. Szamomra az nagyon vontatott es unalmas lett...meg a "meghalt-ujraeledt" szereplo is butyuta tortenetvezetest ad.De az egyik kedvencem tovabbra is, mert rengeteg fontos dolgot feszeget az emberiessegrol, a szemelyisegfejlodesrol, tulelesrol, jo es rossz dontesekrol. Mindenkinek ajanlom:)

2018.03.18 NFG

Mindig is féltem a horrorfilmektől! Aztán egy barátnőm elkezdett mesélni erről a sorozatról! Teljesen odáig volt érte! Eldöntöttem, hogy legyőzöm a félelmem és megnézem az első részt! Féltem tőle! Nagyon is! Rettegtem az első perctől! De éjszaka telj... Több

2017.09.05 SzFa

Szinte egyedülálló zombis sorozat. Az első pár évad nagyon jó volt aztán van egy kisebb leállás, de már most alig várom a következő részeket. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a sorozat vége, megjavul minden esetleg minden oda vész?

2020.09.29 jfruzsi97

Egész jó sorozat volt kb. az 5. évadig, utána úgy éreztem a sorozat ismétli önmagát újra és újra. Már nem kötött le és így rossz is visszaemlékezni rá, mert nem az jut eszembe milyen jó volt 5 évadig, hanem ,hogy milyen rossz lett.

2023.03.27 Gamehun638

Az újdonság varázsa

Az első évad részeit tűkön ülve vártam. Én még feliratosan néztem, talán a harmadik évadig. Egy olyan dolgot indított el a sorozatok világába, ami eddig nem nagyon volt. Egy jó horrorsorozat. Én elakadtam az ötödik évadnál, és azóta se vitt rá a lélek, hogy végignézzem a szériát. Elment egy kicsit unalmasba. Számomra idegesítő szereplők jöttek, és így elment a kedv is.

2019.01.04 szabomarc

Az alapkoncepció jó, de túlnyújtották, és nagyon elszakadtunk az eredeti történettől. Ettől függetlenül tudom ajánlani, leköti az embert és megfogja valahogy, de már túlzásba estek szerintem.

2016.05.24 AlBundy

Kiváló! Kétlem, hogy ebben a témában valaha jobb sorozatot fognak csinálni. Már bőven túl tesz a zombi-apokalipszis felálláson, és rég kiderült, hogy még egy ilyen világban is az ember az ember legnagyobb ellensége.

2016.05.09 hell.l

A legkiválóbb sorozat a műfajban. Nagyon jól bemutatja, hogy min mehet át az ember egy világméretű katasztrófát követően. Hogyan kell ilyen körülmények között is megmaradni embernek, ami nagyon nehéz, mert em elég, hogy az élőhalottak elől kell menek... Több

2019.01.25 szf

Az első, körülbelül öt évad 5/5, a hat és a hetedik már annyira nem, így ezek fényében nem tudtam rávenni magam, hogy teljes egészében végig nézzem és várjam az új epizódokat, de talán majd egyszer. Már pusztán azért is érdekelne a folytatás, mert * ... Több