Az még megbocsátható lenne, hogy kevés pénzből készült, és egy akciófilmhez bizony sok lé kéne. Még a papírízű mondatok eldarálása is hagyján. De hogy neves színészeink sem tudtak szenvedélyt felmutatni, nos, az nem bocsátható meg. Hogyan élje bele magát a néző, ha a színészek sem képesek erre?
Nem lehet nem szeretni a kis busmant, Nixaut. Bár a film csak közepest érdemelne, van benne valami bájos, egyszerűségében is jó. Mindig jó kedvem lesz, ha megnézem.
58 Cop Mortem (2016)