Rajzfilmként tekintem ezt a mozit és így nagyon is tetszett. Kifejezetten élveztem, hogy karaktert, emberi lelket kapott Buck a CGI által. Ford és Omar Sy pedig nagy kedvenc, itt is azok maradtak. Pont az a jó, hogy nem annyira mesés, mintha tisztán rajzfilm lenne. Nekem átjött Jack London könyveinek hangulata, amit imádtam gyerekként, első saját kutyám névadója is egyik főhőse, Jeromos lett.
Elbűvölő Anatólia A film képi világa gyönyörű. Volt szerencsém az anatóliai hegyvidéken utazni, és tényleg ilyen lélegzetelállító. Már ezért is megéri megnézni a mozit. Másrészt a történet igaz, bármennyire is hálivúdinak tűnik a film vége. A rendező nagyon egyszerű, szinte mesei eszközökkel operál, és ez erőteljesen hat a lélekre, tiszta lesz, mint a hegyi látkép.
85 Nekem 8 (1997)