A felejtés bére (2003)

Paul Giamatti
Michael C. Hall
Joe Morton
Ben Affleck

MoviesChris   2022. 03. 13.

Egy korszakra jellemző stílusú akciófilm. És ez jó is, szeretem ezt a stílust. Emellett szeretnének egy grandiózus háttértörténettel élni, ami sikerül is. A megvalósítása viszont már felületes, kiküszöbölvén az idősíkokbeli ugrálásban és kontinuitásb... több»

mamiéstöti2   2018. 12. 16.

Nagyon jó film, melyben egy remek szereplőpáros játszik nagyon nagy összhangban. Bármikor látom mindig leköt.

Sabnock Sanatory   2019. 09. 08.

Ben Affleck itt is rettenetesen hitelesen játszik,és végig tökéletesen hozza a karaktert. Izgalmas,pörgős,és fordulatos thriller,John Woo ügyesen megcsinálta.Thurman nem passzolt a szerepre,talán ennyi a negatívum.

Deku   2017. 11. 20.

Lenyűgöző volt és nem is kétség, hogy az egyik örök kedvencemmé nőtte ki magát. Ez végre egy igazán szórakoztató és látványos film lett. A tekintetet végig a képernyőre szegezi és még a fülnek is kellemes pillanatokat okoz a zene.

rbernadett   2015. 05. 13.

Nekem várakozáson felülire sikerült ez a produkció, bár kétségtelen, hogy nem vártam tőle semmit, tekintve, hogy teljesen véletlen fogtam ki a tv-ben. Az 5 másodperces szabályba beleesett, nevezetesen, hogy ha az első 5 másodpercben megfog, akkor nem... több»

HE7EDIK   2018. 07. 29.

Woo utolsó filmje az álomgyárban. Persze stlílusjegyei itt is fellelhetők, de valahogy már nem üt akkorát, mint az egyik legnagyobb akciórendező korábbi Hollywood-i munkái.

kevelin   2018. 03. 03.

Nekem nagyon bejött Ben-nek igazán jól állnak ezek a témájú filmek. Végig fenntartotta az érdeklődést nem unatkoztam egyszer se a kérdésekre a megoldások is nagyon szellemesek. Uma nem tudom mit keresett a filmben de lehetett volna más is aki ezt eljátssza.

Ez volt Michael C. Hall első filmes szerepe.

(ps)

Philip K. Dick eredeti történetében csupán 7 tárgy szerepel.

(ps)

A főszereplő egy 2003-as BMW R1150R Rockster típusú motorkerékpárt lop el a BMW szalonból.

(ps)

A főszerepre Matt Damon neve is szóba került.

(ps)

A film 2004-ben játszódik, de 2013-ban forgatták. Az egyik jelenetben Michael a Red Sox csapat teljesítményét kommentálja. A filmesek jól tippelték, hogy a Red Sox csapata bejut a világkupára, de azt már nem jól gondolták, hogy veszíteni fognak.