
Vélemények (24)
Én úgy ültem le elé, hogy nem igazán voltak elvárásaim, de kellemesen csalódtam. Nem az a berezeltetős horror, de szerintem méltó utódja egy klasszikusnak, és abszolút nem éreztem erőltetettnek.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nia DaCosta...Egy rasszista csaj, aki a feketéket tolja előre a filmjeiben. Ó, abban a háromban, amit összeklampácsolt. Ide jutottunk... A Top Boy, a Little Woods, hát egyik sem lett sikerfilm, illetve az első egy sorozat. Ezek után jön a Candyman, a... Teljes kritika
Az egész egy ilyen propagandafilm, az egész arról szól, hogy mennyire utálják a fehéreket, ráadásul a lényeg, hogy fehér rendőrök az elején megölik a szerencsétlen fekete főhőst... A cselekményt kicsit lehetett volna fokozni, ha a szereplők nem ennyi... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Egy értékelhető jelenetre futotta, mikor a budiban lemészárolja a tiniket. Ezt leszámítva egy vontatott foshalmaz az egész.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Értelmetlen film. Se üzenet, se horror, se igazi félelem. Bárgyú, unalmas, és tiszta pazarlás volt a rá vesztegetett másfél óra. Egy fekete film, mely ideológiai célokat szolgál. Hogy hol van az eredeti történet? Nos, itt bizony sehol. Teljesen érdem... Több
Eltékozolt nappalok! Elvették az élményt, a borzongás érzését, hiszen miért is ülnénk le megnézni egy horrorfilmet? Már a film elején kezdett gyanús lenni, hogy a papírból készült árnyékbábokat látunk. Semmi jót nem jelent a film szempontjából, csak ... Teljes kritika
Elkezdtem nézni, és azt vettem észre körülbelül 30-40 perc után, hogy még mindig nem nagyon történt semmi, de a filmnek meg "mindjárt" vége. Rejtélyes volt, ugyanakkor nem a jó értelemben (nálam legalábbis). Számomra nem volt izgalmas, sem ijesztő, se horrorisztikus. Egyedül a film vége miatt tornáztam fel három csillagra.
Hasonló filmek
Nem láttam az eredeti filmet, így egyrészt nincs összehasonlítási alapom, másrészt nem tudtam, hogy előzmény történet, vagy folytatás, így a tudatlanok boldogságával és magabiztosságával kezdtem neki a mozinak. Nagyon figyeltem, hogy mindent értsek, ... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Kár volt. Kampókéz film, amiben pár másodpercig a legvégén cameózik egyet Tony Todd. Össze próbálták kötni az első résszel a főszereplőn keresztül, aki már felnőtt, azonban az a csúnya Candyman még mindig a lelkét akarja. De valahogy mégsem működik, ... Több
Az előzetes alapján sokkal több és jobb izgalmat ígért. A valóságban egy unalmas remake/folytatás lett. Inkább az eredeti 2x, mint ez a film 1x. :O
Erős moziba szerettem volna megnézni! De nem jutottam el, utólag nem is bánom. Egyszer nézhető film, gyenge eresztés, többet vártam tőle! A régi első rész a kilencvenes évek elején sokkal jobban elkészített film! Abszolút nem volt hatással rám. Elkép... Több
Én azért nem vagyok annyira negatív véleménnyel a filmről, mint itt mindenki más :D Nem olyan rossz ez, habár számomra az eredeti Kampókéz sem egy kultfilm, így nem tudok annyira haragudni a remake-re, illetve annak hibáira. Vannak sokkal rosszabb feldolgozások, de persze egy Gonosz halott (2023) közelébe se ér minőségileg.
Tetszett, hogy volt története, nem az a sablonos, befejezés nélküli film. A kis visszaemlékezések bemutatása a bábokkal szuper volt.
Ez a film egy propaganda, ami a fekete embereket állítja szembe a fehér emberekkel. Egészen elképesztő, politikailag teljes mértékben inkorrekt film. Negatív színben tünteti fel a fehér lakosságot és a fehér rendőröket, emiatt a film kimeríti a rassz... Több