52% 279 szavazat
Vélemények

Kampókéz

Candyman

 Több
Filmadatlap
24
Vélemények (24)
20
Szereplők (20)
23
Képek (23)
5
Videók (5)
10
Érdekességek (10)
Díjak
6
Filmkritika (6)
33
Cikkek (33)
Fórum

Vélemények (24)

Írj véleményt
 
2025.07.20 Syracuse

legújabb vélemény

Én úgy ültem le elé, hogy nem igazán voltak elvárásaim, de kellemesen csalódtam. Nem az a berezeltetős horror, de szerintem méltó utódja egy klasszikusnak, és abszolút nem éreztem erőltetettnek.

1
 
Egy újabb botcsinálta szemét!

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Nia DaCosta...Egy rasszista csaj, aki a feketéket tolja előre a filmjeiben. Ó, abban a háromban, amit összeklampácsolt. Ide jutottunk... A Top Boy, a Little Woods, hát egyik sem lett sikerfilm, illetve az első egy sorozat. Ezek után jön a Candyman, a... Teljes kritika

7
 
2021.09.19 Caravaggio1978 Nézhetetlen

Túl jó trailer, túl rossz film

Az egész egy ilyen propagandafilm, az egész arról szól, hogy mennyire utálják a fehéreket, ráadásul a lényeg, hogy fehér rendőrök az elején megölik a szerencsétlen fekete főhőst... A cselekményt kicsit lehetett volna fokozni, ha a szereplők nem ennyi... Több

6
 
2021.08.29 HE7EDIK

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Egy értékelhető jelenetre futotta, mikor a budiban lemészárolja a tiniket. Ezt leszámítva egy vontatott foshalmaz az egész.

2
3
 
2022.06.27 JRD

Hogy az a búbánatos /%I])Ł]Đ$í@

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Értelmetlen film. Se üzenet, se horror, se igazi félelem. Bárgyú, unalmas, és tiszta pazarlás volt a rá vesztegetett másfél óra. Egy fekete film, mely ideológiai célokat szolgál. Hogy hol van az eredeti történet? Nos, itt bizony sehol. Teljesen érdem... Több

1
 
2024.05.17 Juki-onna Nézhetetlen

Most, hogy más testbe költözött Kampókéz lelke, már látom, hogy nem ússzuk meg négy résznél kevesebbel!

Eltékozolt nappalok! Elvették az élményt, a borzongás érzését, hiszen miért is ülnénk le megnézni egy horrorfilmet? Már a film elején kezdett gyanús lenni, hogy a papírból készült árnyékbábokat látunk. Semmi jót nem jelent a film szempontjából, csak ... Teljes kritika

0
 
2021.10.28 KCintia

Rémisztően unalmas

Elkezdtem nézni, és azt vettem észre körülbelül 30-40 perc után, hogy még mindig nem nagyon történt semmi, de a filmnek meg "mindjárt" vége. Rejtélyes volt, ugyanakkor nem a jó értelemben (nálam legalábbis). Számomra nem volt izgalmas, sem ijesztő, se horrorisztikus. Egyedül a film vége miatt tornáztam fel három csillagra.

4
 
2022.06.18 sptt

Nem láttam az eredeti filmet, így egyrészt nincs összehasonlítási alapom, másrészt nem tudtam, hogy előzmény történet, vagy folytatás, így a tudatlanok boldogságával és magabiztosságával kezdtem neki a mozinak. Nagyon figyeltem, hogy mindent értsek, ... Több

1
 
2024.08.26 Krisz361

Nyomokban kampókezet tartalmazhat

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Kár volt. Kampókéz film, amiben pár másodpercig a legvégén cameózik egyet Tony Todd. Össze próbálták kötni az első résszel a főszereplőn keresztül, aki már felnőtt, azonban az a csúnya Candyman még mindig a lelkét akarja. De valahogy mégsem működik, ... Több

0
 
2021.09.23 Lóri Ádámcsik

Gyenge

Az előzetes alapján sokkal több és jobb izgalmat ígért. A valóságban egy unalmas remake/folytatás lett. Inkább az eredeti 2x, mint ez a film 1x. :O

1
 
2021.11.09 drg0602

Gyenge eresztés, többet vártam tőle!

Erős moziba szerettem volna megnézni! De nem jutottam el, utólag nem is bánom. Egyszer nézhető film, gyenge eresztés, többet vártam tőle! A régi első rész a kilencvenes évek elején sokkal jobban elkészített film! Abszolút nem volt hatással rám. Elkép... Több

0
 
2024.09.20 BoBamburg

Én azért nem vagyok annyira negatív véleménnyel a filmről, mint itt mindenki más :D Nem olyan rossz ez, habár számomra az eredeti Kampókéz sem egy kultfilm, így nem tudok annyira haragudni a remake-re, illetve annak hibáira. Vannak sokkal rosszabb feldolgozások, de persze egy Gonosz halott (2023) közelébe se ér minőségileg.

0
 
2021.10.29 Annuska

Tetszett, hogy volt története, nem az a sablonos, befejezés nélküli film. A kis visszaemlékezések bemutatása a bábokkal szuper volt.

2
 
2021.11.01 Borisz81 Nézhetetlen

BLM-propaganda filmnek álcázva

Ez a film egy propaganda, ami a fekete embereket állítja szembe a fehér emberekkel. Egészen elképesztő, politikailag teljes mértékben inkorrekt film. Negatív színben tünteti fel a fehér lakosságot és a fehér rendőröket, emiatt a film kimeríti a rassz... Több

1
3