Godzilla

Godzilla

2023.01.07 drg0602

Teljesen tökéletes alkotás, akár a látványvilágról, akár a történetről legyen szó. A korához képest nagyon jól van elkészítve. Régi film, nekem újranézős volt. Nagyon tetszett most is, ugyanúgy, mint amikor elsőre láttam moziba. Szuper látványos, jó történetű film. Értékelés: 10/10

2019.04.05 Puncs

Nagyon látványos, még mai szemmel is. Azt hiszem, az ilyen típusú filmnek erről kell szólnia. Nem vár az ember tőle hatalmas színészi alakításokat, de a szereplőgárda nekem még valahogy így sem igazán jött be, Jean Renot leszámítva. Ő kifejezetten lu... Több

2018.05.06 Laca//Ho/rr/oR//

Gyerekkoromban tátott szájjal néztem végig és, ha ma is meglátom bármelyik csatornán szívesen megnézem, mert izgalmas, látványban nem szenved hiányt Roland Emmerich filmje. Matthew Broderick és Jean Reno játéka is még mindig élvezhető.

Semmit nem élveztem anno,mikor láttam,és kb egy hónapja ismét megnéztem a televízióban.Unalmas,és semmitmondó.Elnagyolt,és túlrendezett film.Broderick nagyon gyenge.Sajnos ez a trash kategória.

2016.08.24 ArpiHajdu és Réci

Ez a Godzilla film egyike azon filmélményeimnek, amelyik az évek során a legtöbbet alakult. Gyerekként láttam és akkor lenyűgözött, aztán utánnaolvastam az egésznek az eredettörténetének, a japán verziókról, plusz elméletileg öregedtem és okosodtam i... Több

2019.03.19 Thibo84

Anno elsők között néztem meg mozikban, és akkor teljesen le is vett a lábamról. A lény mellett nagy kedvencem volt benne Jean Reno karaktere. Ez évekig így is maradt, aztán, ahogy idősödtem, ráeszméltem, jó a történet, látványos a film is, de a lény... Több

2017.08.17 Deku

Mai napig egyik kedvenc filmem és nosztalgikus érzés fog el akárhányszor is nézem meg. Fantasztikus volt minden jelenet benne és lélegzetelállítóan formázták meg a történetet.

2018.01.11 HE7EDIK

Mai napig élvezhető akciófilm, amin egy percig sem unatkozik az ember. Jean Reno szerepeltetése nagy ötlet volt, de van itt még némi Jurassic Park és King Kong beütés is. Nekem sokkal jobban tetszik újabb változatánál.

2018.09.12 Norbert93

A modern feldolgozás közül számomra az egyik legjobb alkotás. Gyerekkoromban felvettem videókazettára és akárhányszor bekapcsoltam nyálcsorgatva néztem végig.

2019.03.28 harnas1207

Bárki bármit mond, ez a film a maga idejében nagyot szólt és én szerettem. Sőt, ha összehasonlítom az új Godzillával, akkor is ez nyer. Igaz, ez a verzió semmiben nem kapcsolódik az eredeti japán Godzilla stílushoz.

2022.05.15 Ildikó Bacskai

Godzilla (1998)

Imádom ezt a filmet! Moziban láttam még gyermekkoromban, de mit sem vesztett a varázsából. Izgalmas, pörgős, nagyszerű alakításokkal, szuper filmzenével. Nincsenek benne gagyi trükkök és megoldások, így még felnőtt fejjel is nagy rajongással nézem ezt a nagyszerű művet.

2018.12.01 VvV

Imádon az olyan filmeket, amikor valami nagytól kell félni. Izgalmas a története s a látványa is elképesztő.

2018.02.19 SzFa

Mai napig élvezhető akciófilm, amin egy percig sem unatkozik az ember. Különlegessége, hogy Japán film, de egyáltalán nem érezhető rajta. Talán ma már nem félelmetes, de gyerekként még horrornak is jó volt.

2018.03.30 NFG

Szerintem ahoz képezt, hogy egy elég régi filmről beszélünk, nagyon szépen meg lett oldva Godzilla ábrázolása! Látványos! Dinoszaurusz rajongóknak jobbam el fogja nyerni tetszését!