73% 381 szavazat
Vélemények

Hardcore Henry

Hardcore Henry

 Több
Filmadatlap
26
Vélemények (26)
30
Szereplők (30)
19
Képek (19)
6
Videók (6)
8
Érdekességek (8)
Díjak
11
Filmkritika (11)
12
Cikkek (12)
1
Fórum (1)

Vélemények (26)

Írj véleményt
 
2026.05.19 puszpang

legújabb vélemény

Brutál POV movie.

Van munka benne bőven. Nem kell megijedni, hogy egy fickó szemszögéből látunk mindent. Az ember is a fején lévő két lyukon bámulja a külvilágot. A jelenetek jól komponáltak. Sharlto Copley nagyot alakít benne. A film elsősorban a szokatlansága miatt ... Több

0
 
2018.11.04 HercegPeter

a nap véleménye

Én azt mondom, ilyennek kell lennie egy akciófilmnek. Folyamatos a pörgés, nincs üresjárat, nem csak a főszereplőnek, de nekünk sincs időnk pihenni. Eleinte az ember csak kapkodja a fejét, hogy most mi van? Ez a film tényleg olyan, mint egy videójáté... Több

0
 
2025.08.02 Leslie77

Egyedi formátumú orosz–amerikai akciófilm, ami az FPS-játékok belső nézetét ülteti át nagyvászonra, így a néző a főhős szemén keresztül éli át a film minden pörgős és erőszakos momentumát. A stílus kompromisszummentesen adrenalinlöketes, vizuálisan ú... Több

0
 
2024.01.18 SaSa

Hát ez pusztító...

Látom, hogy a vélemények megoszlanak, és elég szélsőségesek. Ilyennek képzelek egy kokainfogyasztás utáni állapotot. Ez valóban pörög végig, de értelme nem sok van... Nagyjából a feléig küzdöttem, hogy nézzem... Azon kívül, hogy egy FPS játékot látok... Több

0
 
2023.09.11 Eastern79

FPS buli

Ilya Naishuller nem találta fel ugyan a spanyolviaszt mégis ez sokkal élvezhetőbb mint mondjuk a Doom filmes adaptációja pedig az aztán FPS a javából, mégis egy tucatakciófilm lett belőle. A Hardcore Henry sem fogja a történet szempontjából megdolgo... Több

0
 
2024.11.19 Erik Csok

Belső nézetes értelmetlen zúzás!

Nekem fura módon nem tetszett ez a film, oké, hogy arra van, hogy csak kikapcsold az agyad, de ebben a filmben már olyan dolgok is vannak, amik már-már hihetetlenek. A sztori nem nagy szám, főleg a végén... Semmi értelme, az akciók, azok jók voltak, ... Több

0
 
2019.09.26 Ms. Akárki

Nagyon érdekes volt a film látványvilága, bár kissé több fordulat és történet a sok lövöldözés és látványorgia helyett jót tett volna a filmnek. Isteni hogy a kamerabeállítás miatt, olyan mintha a főszereplő bőrébe bújhattunk volna. A zenéi pedig kifejezetten passzoltak a zúzós jelenetekhez.

0
 
2018.12.06 harnas1207

Ebből inkább rövidfilmet kellett volna gyártani. Másfél óra túl sok, főleg akkor ha a körítés és a történet is gyenge.

0
 
2016.09.18 hsanya182

Csatlakozok a többiekhez jó kis pörgős akció zúzda. És engem is zavart a FPS-nézet, sokszor rángatózik a kamera, de hát ez vele jár, viszont nagyon ötletes és kreatív jelenetekkel lett megspékelve, sokszor a kivitelezése elgondolkodtató, jó kis szóra... Több

1
 
2022.02.12 elekm90

Ez a film egy menő adrenalinbomba, az alapjául szolgáló rövidfilmet bírtam, de másfél órában ugyanez már kicsit sok volt. Szerintem akármennyire jó az ötlet, nem volt szüksége egy egész estés akciófilmre. Eleinte élveztem (főleg Sharlto Copley alakít... Több

0
 
2024.01.30 Gamehun638

Amikor az első pár perc kikerült belőle, akkor valami újat láttam. Amit senki nem mutatott. Viszont kifejezetten érdektelen a film nagy része...

0
 
2022.03.01 uniterra Nézhetetlen

10 perc és vége. Ennyit bírtam nézni. Hulladék, Zs kategória. Nem is nevezném mozifilmnek, az túl megtisztelő lenne.

0
 
2018.09.17 thejoker

Nekem nagyon tetszett, és itt most nem a történeten van a hangsúly mert az oké hogy nem valami jó, de nagyon izgalmas film, nagyon jó akció jelenetekkel, ez az FPS nézet nagyon durva , nagyon jól átadja a szituációkat, remélem a közeljövőben egyre t... Több

0
 
2016.09.05 sipiarpi

Adrenalin löket! A film a videojátékok nézetét (FPS) használja fel egy látványos akcióorgia keretében. Nagy történetet nem kell várni, de itt nem is ez a lényeg. Robbanások, lövöldözések, bunyók, autósüldözések, tank hatástalanítás, és egy hadsereg l... Több

1