John Carter

Az egykori katona, John Carter rejtélyes okból a Marson találja magát, ahol megismerkedik Tars Tarkas-szal, és a gyönyörű Dejah Tohoris hercegnővel. A bolyó szülöttei között ősi konfliktus dúl, Carter az egyetlen, aki véget vethet a hosszú viszálykodásnak. Ehhez azonban nagyobb áldozatokat… Több

Rendező: Andrew Stanton
Premier (HU): 2012.03.08. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.01.23 Majorkas

Nem tudok betelni vele

Számomra az egyetlen film, ami régóta folytatásért kiált. Minden évben megnézem, annyira bejött, és legalább annyira várom a folytatást, ami valószínű, soha nem lesz. Remekül felépített történet, eseménydús cselekménnyel és tökéletes befejezéssel. Ennél több nem kell.

Semmi extrát nem adott. Kissé sablonos, ámbátor egyszer bőven nézhető volt. A látványvilág legalább rendben volt. Egy olyan film, amit elég hamar el lehet felejteni.

2022.08.04 JRD

Átlagos film, átlagos szerepek. Egyszer simán megnézhető. Nem egy filmremek. De kinek mi tetszik! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2017.09.21 mamiéstöti2

Véletlen került porondra nálam a film, mivel ritkán nézek sci-fi-t, de mondhatom, hogy nem bántam meg. Végig izgalmas volt, de azért nem csinált kedvet, hogy mostantól több sci-fi-t nézzek.

2018.07.18 Norbert93

Sokat vártam tőle és amikor beültem a moziba hatalmas pofára esést éltem meg. Igyekeztem nem komolyan venni, de olyan hibák és logikai buktatók vannak benne, hogy egyszerűen nézhetetlenné teszik az egészet. Nem véletlen volt akkoriban az év legnagyobb bukása.

A film éppen hogy kitermelte a költségeit. A 250 milliós készítési költségre végül 282 milliós bevétel jutott, ami hatalmas bukásnak számított a Disney részéről.Szerző: phanzetomox

Miközben a stáb Utah-ban forgatott, rábukkantak egy hatalmas dinoszaurusz csontvázra.Szerző: hp

A filmet a készítők Steve Jobs emlékének ajánlották.Szerző: hp

Az első John Carter történetet Edgar Rice Burrough írta 1912-ben. A filmmel ünnepelte századik évfordulóját a karakter.Szerző: hp