Kocka

Cube

2023.08.28 Ergit

Alapmű. A cselekménye több vonatkoztatásban is elgondolkodtató. Ha láttad és tetszett, elkezdtél gondolkozni rajta, várd meg, míg már nem ezen jár az agyad, aztán nézd meg újra...

2017.03.09 GedyPapa

Sokkal jobban mutatja be az emberi lelket, mint jó pár olyan alkotás, amiknek ez a fő célkitűzése. Az alapötlet, hogy egy kockából kell kiszabadulniuk kiváló az emberanyag is, de a kedvencem mégiscsak a csattanó, ami miatt érdemes megnéznie mindenkinek!

Oké.A technikai megoldások nem a legtökéletesebbek,és a színészi gárda sem egetverő színvonallal bír,de maga a történet zseniális,a kivitelezés kissé gyengébb.Jók a párbeszédek,a sztori jól felépített,és a csavar sem hiányzik belőle.Nekem bejött.

2022.03.30 JRD

Hm...

Örültem, hogy láttam, köszönöm, ennyi elég is volt. Aki látta az első részt, az látta az összeset (ahogyan igaz ez a Fűrész vagy épp a Végső állomás-filmekre is). De ha épp vérfröcsögős filmre vágysz, jó választás. Nem leszel gazdagabb egy mondandóval teli élménnyel, de kikapcsolsz. De ne hallgass rám! Nézd meg, és döntsd el magad! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2022.03.03 harnas1207

Legutóbb 10-12 éve láttam, akkor érdekes, de kissé low budget filmnek tűnt, de a stílusában mindenképp kiemelkedő volt. Elhatároztam, hogy megnézem újra, és igen kellemetlen érzés volt. Az eredetiséget nem lehet tőle elvenni, de a bugyuta párbeszédek... Több

2018.01.30 BoBamburg

Hát nem tudom, kissé vegyes érzelmekkel vagyok a filmmel. Nem rossz, de nem is jó. Vannak benne jó ötletek, alapvetően az elgondolás is oké, de számomra nem nyújtott túl nagy élményt :˛/

2020.02.21 drg0602

Érdekes horror film, ami végig lefoglalt. Nem voltam úgy vele, mint sok harmat gyenge horror filmmel, hogy mikor lesz már vége mert unalmas, nem tud újat mutatni. Ez a film elég egyedi hasonlót nem is láttam. Talán ezért adnék a filmre 8/10 pontot. Jó film.

2016.10.18 Fahéjgolyó

Nagyon jó a sztori felépítése, fokozatosan ragadja magával az embert, az alapszituáció amiben a történet játszódik szerintem nagyon jól van kitalálva, megmozgatja az ember fantáziáját.

2018.02.27 respect the movies

Szerintem egy egész jó film lett! Sok pozitív dolgot tudnék kiemelni a filmből! Az egyik talán az egész jó forgatókönyv! Már a film első perceivel sikerül a filmnek a nézőt megnyernie magának és ami talán még ennél is fontosabb, kíváncsivá is teszi! ... Több

2021.07.18 Di Canio

Elég egyedi film, többször is nézhető, jó történet, a szereplők is tetszenek benne.

2016.05.02 D. Shaday

Zseniális pszihothriller, talán a legjobb, ami valaha a műfajban készült. Rendkívül lehangoló és súlyos alkotás, ami nagyon komoly morális kérdéseket boncolgat. Nagyszerű a rendezése és a színészek játéka is.

2018.03.31 Zsceeeka

Nagyon tetszik, eleve nagyon szeretem az ilyen stílusú/témájú filmeket, de ez vetekszik a legjobb film díjáért a témában. Nem mai darab, de egészen kortalan.

2019.02.01 Owotonor

Én kicsivel többet vártam a filmtől, logikus és élvezhető volt tele csapdákkal, mégis valami erősebb rendezést vártam, a színészeket is gyengének véltem felfedezni kissé.

2016.05.23 wooderman

Nagyszerű volt ez a film, fantasztikusan jok voltak a szereplők. Ami először értelmetlennek zagyvaságnak tűnik, az szép lassan kibontakozik, és teljes mértékben értelmet nyer.Gondolkodos misztikus-sci-fi! :)