Madagaszkár

Madagascar

2022.05.10 JRD

Aranyos történet, amiben benne van a jó modern mese minden ismérve. Van benne kaland, van benne izgalom és csavar, humor, szerelem és idegesítő legjobb barát. Jó kikapcs! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2018.11.25 Artemisia

A Shrek után újabb formabontó rajzfilmmel jelentkezett a DreamWorks. Méltán aratott nagy sikert, hiszen fergeteges, karakán és egyedi alkotás . A csúcstechnológiás látványvilág és az egyedi, újszerű alapfelállás és mondanivaló melett a másik jelleg... Több

2017.05.07 Laca//Ho/rr/oR//

Nagyon aranyos vicces animáció lett és a karakterek is egészen jól sikerültek, pláne fülbemászó maki zene nagyon aranyos:D Mind a története a cselekmények a poénok nekem nagyon bejöttek és a folytatások is jól sikerültek.

2019.05.17 indingo

Egy megunhatatlan, de néha erőltetettek a poénok és sajnos némelyik figura kissé idegesítő, de hát ne felnőtt szemmel nézzük a gyerekek mindenféleképpen jól fognak szórakozni rajta és még kiválaszthatják kedvenc figurájukat is.

Élveztem,mert aranyos,és kedves kis figurák vannak benne,bár.... A zsiráf már kicsit túl letargikus,és búvalbélelt.De a gyerekek gondolom jobban értékelik.

2016.05.27 Orosz István

Gyerekkorom egyik kedvenc animációs filmje. A 2. és 3. rész nekem már nem überelte. Jó lett volna ha megmarad a történetchelyszíne ugyanúgy madagascaron a makik birodalmában. Bizos lehetett volna mellé valamilyen jó szrorit keríteni.

2019.02.14 dailyfilmsan

Örökzöld rajzfilm amit sose lehet megunni. A szójátékai és az hogy álmaik vannak és külön személyiségük az állatszereplőknek szerinem jó egyveleget alkot. Többször is megnézhető és nagyon szép a grafikája, jó munkát végeztek az animátorok.

2017.03.31 GedyPapa

Néhol túlságosan is sok a poénkodás, ami már kicsit túllő a célon. Viszont alapvetően egy jó sztori, érdekes poénokkal. De nekem a zebra egy idő után inkább kínos volt mint vicces..

2019.12.14 Timon

Tartalmaz cselekményelemzést. Elsőre megkedveltem a sztorit.Izgalmas,kalandos,humoros volt,és voltak benne poénok bőségesen.Aley jeleneteinél kissé komplex módon volt ábrázolva (a vége felé) ahogy az éhséggel küzd,de megvolt benne is a szórakoztató.A... Több

2019.07.25 Szilonka

a fenékrázós majomtól rosszul vagyok, no meg a daltól. A története nekem nem jött be annyira és a grafika sem legszebb.

2019.05.18 Ms. Akárki

Aranyos és kedves mese klassz kis poénos elemekkel, jelenetekkel. Alexot nagyon bírtam, ahogy próbálta visszafogni a természetes éhségét. Jó alapötlet és izgalmas kivitelezés. Az animáció nagyon szép és a zenék nagyon pörgősek. Látványos kis mese.

2018.11.21 harnas1207

Nem szeretem az animációs egész estés filmeket, de ez igenis a legjobbak közé tartozik!

2016.09.20 puffancshercegnő

Nekem valamiért nem sikerült megszeretni ezt a mesét. A karaktereket idegesítőnek találom, nem tudok nevetni a vicceiken. Az egész mesében a pingvinek a legjobbak, szerencse, hogy ők kaptak külön sorozatot, mert csak miattuk érdemes megnézni ezt.

2018.07.09 Norbi

Eszméletlen jó mese. Jó történet, jól kidolgozott állatok, és humor, de vigyázat itt azért befigyel egy kis drámaiság is, de ajánlom minden gyereknek, felnőttnek, mint megnézendő családi mese.