
Vélemények (16)
...minden van ebben, kérem! Itt akadtam rá erre a filmre, az ajánló listákat bogarászva. Becsúszott néhány butaság/képtelenség, de hát mesefilm, így belefér. Kifejezetten tetszett, hogy a feltámasztottak nem támolygó, agyhalott, harapdáló, hörgő zomb... Több
Véletlenül bukkantam erre a 2018-as háborús horrorra, amint épp második világháborús filmeket kerestem a neten. Aztán meglepődtem: az első 30 perc látványos háborús jelenetek sorából áll, jól kidolgozott megjelenítésekkel a normandiai partraszállás e... Több
Sajnálom, de ez nekem egy totális baromságnak jött le. Csak azért adtam két csillagot, mert a végén a szörnyek jól néztek ki. Amúgy egy übergagyi szennyfilm. Nézhetetlen.
Tipikusan az a film, ami nem rossz, de nem is igazán jó. Az a film, amit komolynak szánták és komoly hangvételű a cselekménye, de mégis inkább komolytalan. A film amolyan Robert Rodrigurez és a 60as évek gagyi horrorjai féle atmoszférát idéz meg, ne... Több
A nácikról végtelen számú bőrt le lehet húzni, de ezúttal egy nagyon jó kis film kerekedett belőle. Pokoli látványos, nem spóroltak a CGI-vel, brutalítás terén pedig a legdurvább horrorokkal is felveszi a versenyt. JJ Abrams producersége mindig garancia a minőségre!
Rettentően pörgős film, szinte azonnal bevetésen találja magát az ember. Hiába háborús film, a karakterek szerethetőek (ez nekem meglepő a legtöbb háborús film agyatlan töltenek/lőnek/bunyóznak shit). A "teremtmények" kivitelezése nekem tetszett, nem gagyi , hanem elég hiteles sminkek és jelmezek. Egyszer nézős nekem.
Rég láttam ennyire megkapó és izgalmas – részben látványos – előzetest, mint az Overlordé. Nagyon vártam a premiert, de sajnos a film elkerülte a hazai mozikat. Kár érte, mert messze többet nyújt, mint a megszokott B-kategóriás produkciók. Már az is ... Teljes kritika
Hasonló filmek
Szemezget az ember a horrorok között,hmmm nem sokat mondó cím...És bumm ez egy nagyon szuper mozi!!!!!!!!! Abszolút megéri beizzítani a popcorn masinát a film előtt,végre egy szuper mozgalmas sztori!!!!
Nekem teljesen bejött! Már az elején bedob minket a történet sűrűjébe és nincs is megállás onnantól. Gyors tempó, remek hangulat, nekem külön tetszett ez a fajta klausztrofób érzés, állandó bujkálás az életben maradásért vonal. Történet is remek, hab... Több
Második világháborús horror, a partraszállásra kihegyezve. Érdekes, nem tudod mit várj tőle, de végülis nem rossz film. Bár van benne jó sok hiba, de az ilyen horroroknak nem ez a lényege. Egy-két katona is inkább vicces mint katona alkat, de ha nem törődsz ezekkel akkor jól lehet szórakozni a filmen.
Még ilyet! Azt hittem, hogy egy háborús filmet fogok látni, de nem. Spoiler! Egy háborús környezetbe helyezett nacizombis mozi volt ez. Azokat meg nem szeretem. De végig tudtam nézni, szóval, aki kedveli az ilyet, annak nagyon be fog jönni.
Elég erős cucc. Az első film, hosszú idő óta, ami szó szerint megfeküdte a gyomromat. Ennek ellenére is imádtam minden percét. Kegyetlen volt és véres, abba pedig vérfagyasztó belegondolni, hogy ha meglett volna a náciknak mindenféle erőforrása, pénz... Több