70% 360 szavazat
Vélemények

Overlord

Overlord

 Több
Filmadatlap
16
Vélemények (16)
28
Szereplők (28)
20
Képek (20)
5
Videók (5)
4
Érdekességek (4)
Díjak
2
Filmkritika (2)
17
Cikkek (17)
Fórum

Vélemények (16)

Írj véleményt
 
2024.06.27 SaSa

legújabb vélemény

Nácis, háborús, szeletelős, darabolós, életre kelős, romantikus...

...minden van ebben, kérem! Itt akadtam rá erre a filmre, az ajánló listákat bogarászva. Becsúszott néhány butaság/képtelenség, de hát mesefilm, így belefér. Kifejezetten tetszett, hogy a feltámasztottak nem támolygó, agyhalott, harapdáló, hörgő zomb... Több

0
 
2022.03.05 Harper

Háborús horror

Véletlenül bukkantam erre a 2018-as háborús horrorra, amint épp második világháborús filmeket kerestem a neten. Aztán meglepődtem: az első 30 perc látványos háborús jelenetek sorából áll, jól kidolgozott megjelenítésekkel a normandiai partraszállás e... Több

2
 

Sajnálom, de ez nekem egy totális baromságnak jött le. Csak azért adtam két csillagot, mert a végén a szörnyek jól néztek ki. Amúgy egy übergagyi szennyfilm. Nézhetetlen.

1
 
2020.05.20 Fekete Gandalf

Próbálkozásnak nem rossz, de semmi egyéb

Tipikusan az a film, ami nem rossz, de nem is igazán jó. Az a film, amit komolynak szánták és komoly hangvételű a cselekménye, de mégis inkább komolytalan. A film amolyan Robert Rodrigurez és a 60as évek gagyi horrorjai féle atmoszférát idéz meg, ne... Több

1
 
2019.03.03 HE7EDIK

A nácikról végtelen számú bőrt le lehet húzni, de ezúttal egy nagyon jó kis film kerekedett belőle. Pokoli látványos, nem spóroltak a CGI-vel, brutalítás terén pedig a legdurvább horrorokkal is felveszi a versenyt. JJ Abrams producersége mindig garancia a minőségre!

0
 
2020.10.13 Ildikó Bacskai

Pörgős trancsírozós

Rettentően pörgős film, szinte azonnal bevetésen találja magát az ember. Hiába háborús film, a karakterek szerethetőek (ez nekem meglepő a legtöbb háborús film agyatlan töltenek/lőnek/bunyóznak shit). A "teremtmények" kivitelezése nekem tetszett, nem gagyi , hanem elég hiteles sminkek és jelmezek. Egyszer nézős nekem.

1
 
2019.03.10 MMcFly2015

Horror elemekkel megfűszerezett, pazar háborús thriller

Rég láttam ennyire megkapó és izgalmas – részben látványos – előzetest, mint az Overlordé. Nagyon vártam a premiert, de sajnos a film elkerülte a hazai mozikat. Kár érte, mert messze többet nyújt, mint a megszokott B-kategóriás produkciók. Már az is ... Teljes kritika

1
 
2019.10.23 Caravaggio1978

Hoppáááááá

Szemezget az ember a horrorok között,hmmm nem sokat mondó cím...És bumm ez egy nagyon szuper mozi!!!!!!!!! Abszolút megéri beizzítani a popcorn masinát a film előtt,végre egy szuper mozgalmas sztori!!!!

0
 
2019.05.16 BoBamburg

Nekem teljesen bejött! Már az elején bedob minket a történet sűrűjébe és nincs is megállás onnantól. Gyors tempó, remek hangulat, nekem külön tetszett ez a fajta klausztrofób érzés, állandó bujkálás az életben maradásért vonal. Történet is remek, hab... Több

0
 
2020.02.07 Di Canio

Második világháborús horror, a partraszállásra kihegyezve. Érdekes, nem tudod mit várj tőle, de végülis nem rossz film. Bár van benne jó sok hiba, de az ilyen horroroknak nem ez a lényege. Egy-két katona is inkább vicces mint katona alkat, de ha nem törődsz ezekkel akkor jól lehet szórakozni a filmen.

0
 
2019.03.05 stomachh

Még ilyet! Azt hittem, hogy egy háborús filmet fogok látni, de nem. Spoiler! Egy háborús környezetbe helyezett nacizombis mozi volt ez. Azokat meg nem szeretem. De végig tudtam nézni, szóval, aki kedveli az ilyet, annak nagyon be fog jönni.

0
 
2019.03.05 freeman

Nagyon ütős

Aki szerette,szereti a Wolfenstein játékokat az imádni fogja ezt a filmet.

0
 
2019.06.27 The Pale Empress

Elég erős cucc. Az első film, hosszú idő óta, ami szó szerint megfeküdte a gyomromat. Ennek ellenére is imádtam minden percét. Kegyetlen volt és véres, abba pedig vérfagyasztó belegondolni, hogy ha meglett volna a náciknak mindenféle erőforrása, pénz... Több

0
 
2019.04.05 Sepigufo Iván

Gyenge

Lehetett volna ez egy jó film, de nem lett. Pedig bíztatóan indult, kb. a harmadáig egész ígéretesnek tűnt. Aztán a második harmadban még reménykedtem, de az utolsó harmad gyakorlatilag önmaga humortalan paródiájává tette az alkotást. A film olyan, m... Több

0