Lidérces mesék éjszakája

Scary Stories to Tell in the Dark

2023.02.21 JRD

Nekem tetszett. Nem vágtam bele elvárásokkal, csak némi parára vágytam, és azt bizonyos tekintetben meg is kaptam. A kölykök aranyosak voltak a sztoriban. A történet meg viszonylag érdekesnek mondható. Egyszer tutira végig lehet nézni. De ne hallgass... Több

2019.11.28 Lubi

a nap véleménye

Rossz álmok jönnek

A horrorfilmek gyakran váltanak ki végletes reakciókat a közönségből. Vannak mondhatni kevésbé szofisztikált darabok, melyek rendszeres időközönként érkeznek, és egyetlen céljuk megrémiszteni a közönséget. Ennek eléréséhez pedig gyakran egyetlen eszk... Teljes kritika

Átlagos. Mindenben. Ez nem dicséret, inkább ekézésnek szánom. Horrornak gyenge, fantasynak kissé véres. A CGI által megformált szörnyek egyik fele nevetséges, a másik fele nagyon jó. Amikor kezd beindulni a sztori, ellaposodik és leül. Sajnálom, mert többet is ki lehetett volna ebből a történetből hozni, ha odafigyelnek.

2019.11.30 indingo

Nekem olyan érzésem volt, mintha már láttam volna. Talán ez annak tudható be hogy több filmből lett összegyúrva a története. Sok izgalom nincs benne, helyenként zavaróan hangos.

2020.01.02 Kóborló

Lidérces mesék, melyek nem hoznak rossz álmokat

Bevallom őszintén, a 2019-es horrorfilmes felhozatal egyik zászlóshajójaként tekintettem a Lidérces mesék éjszakája című horrorfilmre, de az előzetese megtekintése után volt némi ellenérzésem a produkcióval szemben, amit akkor még nem tudtam volna me... Teljes kritika

2021.02.07 Eastern79

Horrornak kevés, tinifilmnek túl sok

Sajnos ez a film ötlettelen és vérszegény lett. Még Guillermo del Toro közreműködése sem tudott javítani az összképen. A történetből sokkal többet is ki lehetett volna hozni, de a hogyan nyírjunk ki tiniket sablonokba belefulladt ez a próbálkozás.

2020.01.31 Szilonka

Nem lett egy nagy durranás a film. A története nem valami érdekfeszítő. A látvány elment.

2019.12.01 Ms. Akárki

Imádom az ilyesmi "eszes" horrorokat. Végig fenntartotta a figyelmemet. Kellemes kikapcsolódás volt mivel ha rettegek egy filmtől akkor nem jutnak eszembe a saját problémáimXD A látványvilág is gyönyörűen megkomponált volt.

2019.11.21 Caravaggio1978

Jó kikapcsolódás de félni nem fogsz

Egész kellemes kiis alaptörténet,nekem tetszettek a filmbéli megvalósítások,én azért nagyon horrornak sem nevezném,bár van egy két rész ahol meg lehet lepődni. Kicsit a végét összecsapták talán. Akinek bejönnek a lightos ifjúsági filmek annak biztosan bejön majd a film.

2020.03.08 BoBamburg

Nagyon jó hangulatú film, csak azt bánom, hogy nagyon rámentek arra, hogy ez egy nagyközönségnek készült film legyen, ezáltal nem elég bevállalós és a lezárása is túl egyszerű. A szörnyek minden esetre nagyon jól néznek ki, történet se rossz, apró hibái ellenére is egy kellemes kis horror.

2020.09.06 Bazzzsi

Nekem kellően félelmetes volt a története. Egy öreg, romos ház tele titkokkal. A fiatalok is jól alakítottak. Engem lekötött a film.

2019.12.02 TomÁcs

Sok eredeti ötlet nem volt a filmbe, kicsit nyitva hagyták a végét egy esetleges folytatásra, de nem hinném hogy lenne rá igény.

2019.12.10 VvV

Látványban jó volt a film, kifejezetten félelmetesek voltak a lények. A fiatalok töketlenkedése helyenként unalmas volt.

2020.12.28 Ildikó Bacskai

Valamiért nekem ez a horror nagyon átjött, pedig elég tipikus, véres tinibelezés, de a hangulata és az alapötlete nagyon tetszett. Jobb az átlagtól.