Flash - A Villám

6. évad (2019) - 19 epizód
7. évad (2021) - 5 epizód
8. évad (2021) - 14 epizód
9. évad (2023) - 13 epizód

Barry Allen még csak 11 éves volt, amikor egy szörnyű balesetben édesanyja életét vesztette. Az esetet követően a fiú édesapját gyilkossággal vádolták. Barryt ezt követően édesapja legjobb barátja, Iris és a nyomozó, Joe West nevelte fel. A fiúból kimagasló… Több

Premier: 2014.10.07. | Netflix (2019.08.07.)

2020.03.26 Robinson76

Aki futásra született

A sorozat a DC Comics képregényein alapul, hasonlóan több másik társához. A megszokott szintet hozza ugyan és a középszerből kiemelkedik, de messze van a kiemelkedőtől. Csak rajongóknak tudom ajánlani.

2017.12.13 Yosihiro

Igen azt kaptam amit vártam egy képregény feldolgozástól. Remek lett és remélem lesz folytatás is. Csak ajánlani tudom.

2017.08.19 Deku

Ez a sorozat mindent belead az egyszer biztos, Grant Gustin piszkosul remek színész Flash karakteréhez, a történet szépen kikerekedett és nagyon izgalmas minden egyes epizód.

2018.12.29 Thibo84

A DC-s képregények egyik kedvenc karaktere számomra, a Flash. Mindegyik évadot nagyon jól felépítik, de számomra a karakterre jellemző humor hiányzik belőle, helyette egy nyálas figurát kapok a 3. évadra. Az 1. évad, és a 2. is, számomra egy akcióban... Több

2016.01.16 beero88

Na kérem szépen így kell nagyon pofásan felhozni egy sorozatot olyan szintre amire azt lehet mondani, hogy hűha. Márpedig ez a sorozat szerintem ilyen. Képes olyan feszültséget teremteni és várakozást amivel minden rész után oda szögezi a nézőt.

Captain Cold a sorozatban egyszerű bankrabló és tolvaj. Azonban a képregényben sokszor úgy ábrázolják, mint egy tiszta erkölcsű ember. Igaz, nőket és gyerekeket sosem ölt.Szerző: Archívum

A Weather Wizard a képregényben varázspálcát használt.Szerző: Archívum

Barry Alan eredetileg szőke volt, azonban amikor elment a válogatásra úgy döntöttek a rendezők, hogy legyen mégis barna.Szerző: Archívum

A képregényben Leonard Snart is saját maga építette meg a fegyverét.Szerző: Archívum

A képregényben nem a részecskegyorsító felrobbanása okozta Barry képességét, hanem a laborjában dolgozva belecsapott egy villám, és a vegyszereknek köszönhetően, melyek a testére kerültek alakult ki a képessége.Szerző: Archívum

Supergirl
2015