A csodagyerek

The Prodigy
Colm Feore
Nicholas McCarthy
Jackson Robert Scott

Miles egy átlagosnak tűnő kisfiú, ám az évek előrehaladtával egyre nyilvánvalóbbá válik, hogy kimagasló értelmi képességekkel rendelkezik, ami büszkeséggel tölti el a szüleit, Sarah-t és Johnt. Egy idő után azonban Miles egyre agresszívebb lesz, mentális zavartsága mögött… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2019.02.07.

2021.11.24 Klauka89

Nos, megint eltérő véleményt fogok írni a nagy többségtől. Számomra érdekesen indult a film, a szereplők szimpatikusak voltak, és jól játszottak. Épp a reinkarnációról beszéltünk egy ismerősömmel néhány napja, ezt a filmet meg már régen kiszemeltem m... Több

2020.01.31 Szilonka

Jól felépített és izgalmas film volt, végig volt benne feszültség.

2019.02.12 harnas1207

Minden csoda három napig tart...

Ez a film az idei év első kellemes meglepetése, amolyan csodaszámba menő csalódás. A csodafiú egy profin végigvezetett thriller, a kellő feszültséggel illetve egy kis riogatással és erőszakkal megfűszerezve. Az előzetesek szerencsére nem tudták lelőn... Teljes kritika

2019.10.07 indingo

Nekem nagyon hasonlított a Vedd a lelkem című filmre, így sok meglepetés nem volt benne számomra. Párszor félelmetes volt, de ennyi.

2019.11.15 BoBamburg

Sok újdonságot nem tartogat, a történet sem kiemelkedő, mégis egész jó hangulata van, aminek hála kellemesen csalódtam benne, mert egy összecsapott, béna mainstream horrorra számítottam.

A film összbevétele 14 856 291 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 63 273 285 forintot termelt.

A film huszadik percében a csodagyerek álmában magyarul beszél.Szerző: Ironsky666

A film rendezője Penmark felügyelő szerepében tűnik fel a kész filmben.Szerző: Creeps13

Jackson Robert Scott harmadik horrofilmben illetve sorozatban játszott szerepe az Az és a Fear the Walking Dead után.Szerző: hp

A film rendezője, Nicholas McCarthy egy 2018-as interjújában elárulta, hogy az egyik jelenetet újra kellett vágnia, mivel a tesztvetítések során olyan hangosan sikoltozott a közönség a félelemtől, hogy nem lehetett hallani a jelenetet követő párbeszédet. Szerző: hp

(2019. 02. 09.)
Minden hibája azért A csodagyerek nem nézhetetlen, pusztán érdektelen és kiszámítható. Szigorúan csak kezdő horrorrajongóknak, vagy pároknak, bár sanszos, hogy utána egy ideig elmegy az ember kedve a gyermekvállalástól (sebaj, arra gyógyír lehet az Instant család). Több

(2019. 02. 07.)
Egy bátor, de mégis bátortalan próbálkozás az ördögűzős zsáneren belül, ami más aspektusból közelíti meg a témát, mint az eddigi filmek, de mégis földbe áll, köszönhetően az ostoba írásnak. Több

Értékelés: 3.5/10
(2019. 02. 19.)
A jó horror lényege: a saját félelmeinket fordítja ellenünk. Ehhez, első sorban legalább részben hihető mesét kell kreálniuk az alkotóknak. Több

(2019. 08. 27.)
Kinek ajánljuk: Az Ómen, Az árva, vagyis a “gonoszgyerekes” filmek rajongói, illetve a Démoni doboz, Démonok között hangulatát kedvelői tehetnek vele egy próbát, a vallási vonulatot kihagyva hasonló filmélményben lehet részük. Több

(2019. 03. 12.)
Valami baj van Milesszal
Jómagam ritkán nézek hasonló filmeket, mert általában semmilyen hatást nem tudnak kiváltani belőlem, viszont ez nem jelenti azt, hogy ne lennének elvárásaim a műfajjal kapcsolatban. Véleményem szerint az egyik legfontosabb elem egy ilyen alkotás esetében az atmoszféra, mely téren például az Az (2017), a Tűnj el! (2017), vagy a Hang nélkül (2018) i... Több