Tenet

Tenet

2023.05.30 polgy

Ret-tenet-esen bonyolult film

Nekem egy dolgon ment el ez a film (és lehet, velem van a baj), mégpedig azon, hogy annyira bonyolult lett, hogy sokszor perceket kellett visszalépnem, hogy értsem, hol is tartunk. Nagyon látványos a film, és értem, hogy nem csak lineárisan kell gondolkozni, na de ezt filmben lekövetni nekem kb. a lehetetlen kategória volt. Pl. mikor a film végén a kék és piros csapat egyszerre akcióznak, na az szuper látványos, de azt sem tudtam, ki, hova, kivel és miért rohan. Teljesen leolvadtam.

2024.03.20 ospir

Lenyűgöző, de Tenet.

Izgalmas akciófilm, jó kis agyalás kell hozzá. Volt egyszer egy film... Memento... jutott eszembe, jó, hogy visszanyúlnak régi filmekhez, persze kinek van manapság önálló gondolata.

2021.03.12 Eagles

Végignéztem, de...

Végignéztem, de... Mindenki, akit érdekel az időutazás, nézze meg, én nem mindig értettem. :(

2020.11.29 Félix

Kb. közepes film

Tetszett, de nem a világ legjobb filmje sajnos.

2023.04.29 Balázs399946

Fogalmam sincs mit néztem

Nem értettem, de tetszett :D

2020.12.14 freeman

Mekkora sz*rság.

2020.08.25 Kovacs

Wow, ez most nagyon kellett! Úgy beleszögezett a székbe, hogy csak pislogtam, amikor vége lett. Végre egy igazi hamisítatlan moziélmény, ami a Nolan rajongókat hónapokra le fogja kötni, az biztos, de egyáltalán nem csak nekik ajánlott. Az elmúlt fél év után ez a film nagyon jókor jött. Le a kalappal!

2020.10.01 vtomka

Az tuti, hogy én még most is agyalok mindazon, amit láttam. Szerintem irtó jól össze van rakva a film, bár a végére a csavar az már talán nem is hiányzott annyira, egyszerűen minden ül ebben a filmben. Látni kell!

2021.01.17 Max Power

.zehtelürő avygaz a zehhe kolálutarG

2020.12.11 Anna384164

Katyvasz

Se eleje, se vége, se értelme a filmnek. Szerintem azért nincs benne magyarázat, mert még az írók se értették, mi történik. Ha szereted a cél nélküli lövöldözős filmet, tetszeni fog.

2020.08.26 Andras

Gyerekek, teljesen a padlón vagyok. Ez valami eszeveszettül jó volt. Nolan mester nem tud hibázni. Kicsit féltem, hogy az Eredet után nem tud már jobbat csinálni, de a Tenet nagyon tudja a dolgát.

2020.08.20 volvos70

Na ez a film rendesen belemászik a fejedbe, és ott aztán megkavar mindent. Nem mondom, hogy Nolan legjobbja, de nagyon ambiciózus film, amiért tényleg megéri elmenni a moziba.