Zöld Lámpás

Shelby07   2018. 01. 30.

Nagyon gagyi ez a film.. A Dc valahogy nem mindig tudja elkapni ezt a szuperhősös témát megfelelően. Nem lehet arra fogni, hogy a Marvelhez jobb szuperhősök tartoznak, mert szerintem a Dc-nél is nagyon jó szuperhősök vannak, de a Dc valahogy túl sokat akar. Ezt a filmet meg se kellett volna csinálniuk, mert iszonyatosan borzalmas volt. Egyedül Ryan Reynolds miatt adok neki 2 csillagot bár ezt se érdemelné meg. Én nagyon szeretem a szuperhősös filmeket, ezért néha kicsit elfogult is vagyok velük szemben, de ez most tényleg borzalmas volt.

Ms. Akárki   2019. 06. 16.

Bűntény rossz film lett sajnos és ezt már Reynolds is belátta a Deadpool stáblistás jelenete alapjánXD Gagyi történetfeldolgozás és a CGI valami borzalom. Sajnos nézhetetlen, pedig a karakterét nagyon bírom.

harnas1207 Nézhetetlen  2019. 05. 27.

Emberiség ellenes bűntett 2011-ből. Még ha 1980-as Zs kategóriás mozi lett volna... Akkor is ez lenne a véleményem....

Norbert93 Nézhetetlen  2018. 07. 26.

Magam részéről sajnálom, hogy a DC filmek sikertelenek, de ez a film rettentően borzalmas. Nem véletlenül mutat Ryan Reynolds is egyfajta görbe tükröt a Deadpool 1-2. -ben, hiszen ez élete legrosszabb filmje.

Leilani   2016. 07. 25.

Elég gyenge lett ez a film. Azért néztem meg, mert szeretem a DC-t. A színészi játék gyenge és unalmas. Blake Lively nem mutatja meg a tehetségét. A történet nem túl mozgalmas, el lehet rajta aludni.

Blake Lively

Ryan Reynolds maga is úgy nyilatkozott, hogy a Zöld lámpás katasztrofálisan sikerült, valamint Martin Campbell rendezővel is rossz volt a viszonya a forgatás alatt, így a színész nem bánta, hogy a film bukása miatt nem kell többet Hal bőrébe bújnia.

(ArpiHajdu és Réci )

Möbius-szalagot kreál Tomar-Re, amely az akarat erejét hivatott szimbolizálni.

Sinestrot David Niven is hatással volt arra, milyennek ábrázolják Carol-t.