remek Spielberg film, nagyon szép színészi játékokkal és remek történettel. én személy szerint nagyon szeretem. és rengeteg eredeti és jó ötlet van benne.
a történet nem olyan érdekes mint az előző, és ezt sajnálom. persze ez egy személyes vélemény. Ettől eltekintve nem lett rossz film, Downey Jr. és Jude Law hozzák a formájukat, és ezzel elviszik a filmet.
Imádom, nagyon. De ne feledjük, hogy idén jön az újabb tarantino film, ami a hírek szerint tipikusan western lesz, (pl.: postakocsirablás meg ilyenek) Visszatérve a filmre, remek sztori, nagyszerű alakítások, úgy jó, ahogy van!
nos igen spilberg egy higgadtabb és talán unalmasabb filmje...de a klasszikus címet akkor is megérdemli, hiszen ez a film a politika mentes tartalma miatt itt hazánkban rengeteget ment a mozikban.
egy szerintem méltatlanul elfelejtett és alul értékelt film. én személy szerint nagyon szeretem hiszen látom mögötte az emberi természet borzalmas létének bánás módját a másikkal... és szerintem az emberi természet az egyik legfontosabb a művészetben. hiszen ez határoz meg minket.
FERGETEGES ÉS KÉSZ!!! Alen talán egyik legjobb vígjátéka a KEZDETEKBŐL. REMEK FORGATÓKÖNYVET HOZOTT ÖSSZE AMIT AZTÁN ZSENIÁLISAN IS RENDEZETT MEG ÉS JÁTSZOTT EL. (elnézést a caps lock-ért)
90 Kapj el, ha tudsz (2002)